Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy szót fogadjon?

Mit tehetnék, hogy szót fogadjon?

Figyelt kérdés
15 hónapos fiam egyszerűen nem fogad szót, bármit mondok vagy teszek.
2010. okt. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
... kifejtenéd bővebben? ...
2010. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
verd el a fenekét...
2010. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rászólok, hogy ne csináljon valamit, pl. kukában kotorászás, vagy dobálás és hasonlók, de szinte oda sem figyel. Vagy néha látom, hogy huncutkodásból direkt műveli. Olyan már volt, hogy ráütöttem a kezére, vagy felemeltem a hagyom, de kicsit később újra kezdte :(
2010. okt. 4. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
hát következetesen mindig rá kell szólni, ha nem figyel akkor fogd meg, guggolj le hozzá, nézzen a szemedbe és úgy mondd határozottan, hogy nem szabad.Ha többszöri figyelmeztetésre is csak turkál, vagy nem fogad szót, szerintem ráüthetsz a fenekére, nem fog neki fájni, ott a pelus, csak a hatás kedvéért...próbálgatja a határokat...ha következetesen mindig rászólsz, elviszed onnan, akkor abba fogja hagyni.csak legyen türelmed hozzá, ő arra megy(persze nem tudatosan)hogy megund, és ráhagyd a dolgot.De ha nem te adod fel, hanem ő, akkor látja, hogy nincs mit tenni, szót kell fogadni.
2010. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!