Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisuvegbol etetett babaknal...

Cumisuvegbol etetett babaknal honnan tudjatok, hogy jollakott? Hogy jelzi, hogy eleg?

Figyelt kérdés
4 hetes a babam
2010. okt. 4. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetektől eszik a babám ciciből és üvegből is, mert néha el kellett mennem és ilyenkor lefejt tejet kapott. Nemrég óta kap tápszert is pótlásnak. Mindig ugyanúgy jelzi, ha elég, elfordítja a fejét és a nyelvével kilöki a szájából a cicit/cumit. Ilyenkor nem tudom már visszatenni a szájába. Ha csak pihen, akkor viszont hamar újra odafordul és eszik tovább.
2010. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Picinek nálunk is így volt, hogy elfordította a fejét, ha már nem kért, meg kilökdöste a nyelvével. Kidugta a nyelvét és nem tudtam visszatenni az üveget neki. Ma már megfogja az üveget és elhajítja, ha jóllakott. :-) (7 hós)
2010. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz,nálunk is éppen ugyan így van
2010. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, úgy csinálja ahogy az előttem szólok.Az enyém viszont néha máshogy is. Mikor este már nagyon enne fürdés után, és nagyon mohó, sír, kapkod a cumi után. Aztán mikor már kezd jóllakni, akkor is sír még, kapkod a cumi után, viszont úgy iszik, hogy nagyokat cuppant, és löki is ki, de kap is utána, meg sír is.. nem egyszerű.. olyankor sétálok vele kb öt percet, büfizünk, és újra megkínálom, ha megint cuppogva eszik, akkor már nem kell neki, csak mohóságból kapkod.
2010. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!