Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy jóllakott a...

Honnan tudom hogy jóllakott a babátok?

Figyelt kérdés
Nállunk nem köpi ki a cicit és nem fordul el, Van hogy 170 után is még enne. Egyébként mennyit kell enni egy ennyi idős babának? 2hós 4.75kiló
2010. nov. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd,hogy annyit egyen,amennyit akar.Ha megmarad benne ez a sok ennivaló,akkor nem lehet semmi baj.
2010. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hogy mások babája mikor lakott jól azt nem tudhatod:-)De szerintem addig etesd nyugodtam,amíg kéri,ő tudja mennyit akar enni.azin nem kell agyalni hogy hány kg és mennyit eszik,mert ez változó minden babánál.Én fiam például eleve 4150g-al jött a világra,és már legelőször 90-et majd másnap pedig már 140 szopizott.A csecsemösők is csodálkoztak rajta hogy milyen sokat eszik,ennek ellenére nem duci,normális súly van,most 15 hónapos és 11,50 deka.
2010. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi a helyzet a 3 órás evéssel? betartjátok hogy 3 óránként kap csak enni?
2010. nov. 4. 06:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok,probáltam betartani a 3 órát, de folyton sírt mert éhes volt,ezért gyakrabban etettem 2 óránként,ráadásul még éjjel is 2 óránként evett a kis haspók.A másodikkal pedig az igény szerinti szoptatást tartottam be,akkor evett amikor akart,Persze megvoltak 3 órámként a fő étkezések,de közben szopizhatot,hiszen anyatej szomj oltó is.És tejem is volt bőven.
2010. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!