Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak autóban és baba kocsiban...

Csak autóban és baba kocsiban fogadja el a cumit ! Miért ?

Figyelt kérdés
Minden élethelyzetben kiköpi emiatt sokat sír mert sokszor megnyugtatná! De ha az autosülésbe tesszük vagy a baba kocsiba elfogadja és úgy cumizik mint aki mindig is cumizott! Nem értem ..
2023. jan. 19. 20:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hagyom persze, csak sokszor az az érzésem hogy 24ből 20 órát cicizik!
2023. jan. 20. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
3 hónapos korul körül van egy növekedési ugrásuk is, az is lehet, hogy amiatt szeretne ennyit szopizni. Én kisfiam is ilyen volt, rajtam és a cicimen lógott folyamatosan, wc-re alig jutottam el, aztán 3 hónapos kora után fokozatosan “önállósodott”. :) kitartás és türelem, Nehéz, de megéri!
2023. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is erre de az az igazság, hogy első perctől ilyen! Csak velem hajlandó aludni éjjel fogni kell a kezét! Nagyon anyás es én imádom érte, de szégyellem is magam viszont néha jól jönne egy kis csend es szabadság :(
2023. jan. 20. 11:38
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez ilyen. Elmúlik. Én se hittem el… mondom, nekem 1,5 éves koráig ilyen volt. Viszont azóta élvezetes. Ami most történik az befektetés. Nem a jelenről szól, hanem hogy milyen alapokat kap a jövőre nézve. Ha ezt tudatosítani tudod, akkor talán könnyebb. De tudom, hogy ilyenkor örökké valóságnak tűnik minden cicin töltött perc és azt gondolod, hogy ez örökké így lesz. Pedig nem.
2023. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt az első 2 hónapban. Annyi különbséggel hogy tápszeres.

Csípőszűrésre mikor vittük kocsival, kétségbeesetten cumizott, utálta a kocsit sokáig. Majd hirtelen ötlettől vezérelve vettem neki egy számmal nagyobb cumit, és azt elfogadta, illetve mai napig csakis azt az egy félét fogadja el (Rossmann anatómiai, tudom ajánlani ha még nem próbáltátok).

2023. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi nálunk is így volt. Csak a kocsiban és a babakocsiban cumizott. Aztán elkaptuk az influenzát és már sehogy sem tudtam őt megnyugtatni. A kezembe került a cumi beraktam a szájába, ringattam őt és azóta már azzal is alszik el, meg már napközben is elfogadja bármikor. Tehát 7 hónaposan sikerült vele elfogadtatni a cumit. Lehet nálatok is így lesz. Első hónapokban nekem sem cumizott.
2023. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy a csecsemő milyen helyzetben fogadja el a cumit, attól függ, hogy milyen körülmények között szokta használni. Az autóban és babakocsiban való használatkor a csecsemő általában a hátán vagy oldalán fekszik, ami lehetővé teszi, hogy a cumi könnyebben a szájában maradjon, és ne essen ki.
2023. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség hidd el, ha nincs kedve hozza hanyatt fekve képes elköpni egy métert is.
2023. márc. 8. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!