Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak autóban és baba kocsiban...

Csak autóban és baba kocsiban fogadja el a cumit ! Miért ?

Figyelt kérdés
Minden élethelyzetben kiköpi emiatt sokat sír mert sokszor megnyugtatná! De ha az autosülésbe tesszük vagy a baba kocsiba elfogadja és úgy cumizik mint aki mindig is cumizott! Nem értem ..
2023. jan. 19. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem, az anyja nyugtatná meg…
2023. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Megnéznélek egy 0-24 órában üvöltő babával, neked is jól esne az a fél óra csend.

De hagyjuk is hülyékkel nem vitatkozom, mert le süllyedek a szintükre és legyőznek a rutinjukkal. :)

2023. jan. 19. 21:37
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Volt benne részem. Illetve csak addig üvöltött amíg nem vettem föl. De már 3 éves. Az első 1,5 év borzasztóan nehéz volt. Lényeg, hogy túl vagyunk rajta. Ti is túl lesztek.
2023. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Huuuuhhaaa az én pici még csak 3 hónapos, akkor hosszú út vár ránk!

Tényleg szörnyű, mostmar minden nap sírok..

2023. jan. 19. 22:00
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Engem is mindig cumiztatott anyám, nem is jó a kapcsolatunk. Rengeteget sírtam, ő meg odaadta a cumit. Pff! Pedig biztos megnyugodtam volna ha felvesz. Mondjuk próbálta. (irónia, ilyen ősanyák szóra sem érdemesek mint az első)
2023. jan. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem az anyáddal lesz rossz a kapcsolatod, ha nem kapod meg a számodra szükséges figyelmet csecsemőkorban. De nem lényeges 😅
2023. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy legalább ezen a két helyen elfogadja! Az én kisfiam születése óta semmilyen körülmények között/helyen nem fogadja el a cumit, kipróbáltunk legalább 5-félét, 3-4 hónapos korában teljesen feladtam. És ezzel sokan így vannak rajtunk kívül, nem törvényszerű, hogy el fogja fogadni a cumit, sajnos vagy nem sajnos, ez már egyéni, ki mit gondol.

Persze, hogy jól esne fél óra nyugi, kinek nem, de ezt dobta a gép, te vagy az anyukája, neked kell megtalálni azt a más módszert, amitől megnyugszik.

2023. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, nem kell szenvedni a leszoktatással. 😅
2023. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hàt ahol szívesen van az a cici, sokszor csak cumizik rajta. Ezt biztos én rontottam el! 😞
2023. jan. 20. 09:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottad el,neki ez jelenti a biztonságot! Hagyd, had cicizzen igény szerint
2023. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!