Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szopik és eszik...

Hányszor szopik és eszik szilárd ételt 10 hós körüli babátok?

Figyelt kérdés
Nálunk 4 szopi van és 3 szilárd étkezés, de szilárdból mostában nagyon keveset eszik. Ebédre fél üvegnyi bébiétel. Reggel és vacsira néhány falatnyi valamilyen kenyér. Más gyereke , ha kenyeret eszik mennyit bír megenni belőle? Próbálnám csökkenteni a szopik számát, de az a baj, hogy de., du. és este arra alszik el és cumisüveget, cumit nem fogad el.
2010. okt. 2. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A súlya teljesen teljesen jó, nem vékony gyerek.
2010. okt. 2. 11:45
 2/7 A kérdező kommentje:
Na most, hogy végig olvastam, látom a lényeg kimaradt. Nem kevés ennyi szilárd étel egy 10 hósnak?
2010. okt. 2. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos és még egyetlen szopit sem sikerült kiváltani teljesen!Mostanában kezdett el kóstolgatni,eddig semmit sem fogadott el.Tegnap megevett ebédre egy fél üveg alma-banán-csirke főzeléket!Úgy örültem mint majom a farkának!
2010. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod lecsökkenteni a szopik számát?

1.

2010. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hós a babám,de kb ugyanennyit eszik.Mondjuk most jön a foga,úgyhogy lehet azért.Nálunk is kb 4 szopi van,plusz még éjszaka.
2010. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom hétfőn lesz 10 hós!1 hete menstruáltam először és akkor csak reggel és este fogadta el a cicimet!:( Így mi úgy kajálunk hogy reggel cici,majd kis hempergés,és utána átöltözés,majd rögtön a reggeli!eddig natúr jogi gyümilével(hogy más íze legyen)+ zabpehellyel, de tegnap már péksütit evett!Pudingos szemet és a közepét teljesen megett plussz még kb 4-5 centinyit körbe a széléből!

Utána délben mi is szopi (csak egyszer alszik fél éves kora óta) és végül is nálunk utána van 2-3 között ebéd!Főzit szokott,kb fél üvegnyi plussz gyümölcs (az mindig itthoni)kb másfél barack,vagy banán meggyel!utána 6-7 között vacsi ami a megint husis főzi,és utána valami 100 grammos babapuding!Meg egész nap rágcsál kölesgolyót!

Utána 8-kor fürcsi majd cici!Mostanában a foga megva szeparációs szorongás miatt sokat kelt éjjel,így akkor is volt cici,volt hogy 3* is!Lehet nekem ezért szokott le a nappali szopiról!Sokszor kéri délután odaadom,de kiköpi,nem eszik csak bekapja majd megy tovább!Nálunk a mensim óta kéri ilyen ritkán!Szinte tényleg csak reggel este!Már most éjjel sem kellett neki!:(

2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ő tudja a legjobban mi kell neki. Tápláld változatosan, hogy a szükséges vitaminokat azért megkapja. A fiam, mivel ő is cicin alszik, nappal még x5-x6 szopcsizik. Tízóraira próbálok egy kis gyümölcsöt adni, ez még most pár kanálnyi, délben általában fél üveg bébiétel, késő délután megint egy kis főzelékfélét eszik. "NAgykönyv" szerint 1 éves korig hozzá kell táplálni, utána már lehet intenzívebben adni a szilárd ételeket, szóval egyelőre én nem aggódok, rábízom mikor mennyit.
2010. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!