Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-7,5 hónapos babád hányszor...

7-7,5 hónapos babád hányszor eszik szilárd ételt egy nap? "Vacsizni" szokott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 09:21
 1/3 kisnita ***** válasza:

Mi ennyi idősen még nem tudtuk kiváltani a vacsorát, ilyenkor még tápszert kapott este, azon aludt el.

Reggelire tápszert kapott, 10 óraira gyümölcsös tejpépet vagy joghurtot vagy kekszet gyümölccsel, ebédre főzeléket, uzsira tápszert és vacsira is azt. Mikor hogy volt kedve a főétkezések között ivott még tápszert vagy ha láttam, hogy kevés volt neki egy étkezés akkor utána még adtam tápszert is. Szóval ilyenkor 2x evett szilárd kaját.

Mi korán kezdtük a hozzátáplálást 4,5 hónaposan orvosi javaslatra mert elapadt a tejem, 5 hónapos volt mikor már tápszerrel is pótolni kellett mert elfogyott a fagyasztott anyatej is. Kb 1,5 hónap kellett mire egy étkezést ki tudtam váltani neki, de utána már jobban haladtunk. Egy évesen már azt ette amit mi, minden étkezésre szilárd ételt evett már.

2011. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont 7,5 hónapos a kislányom, reggeli(ami inkább tízórai, mert 9 körül kel reggel): szopi, néha egy kis gyümölcsöt kap utána. Ebéd főzelék, 200-220 gramm között, utána vagy pici tejet kap, vagy egy kis vizet, kevéske gyümölcslével. Uzsonna 200-220 gr. közötti tej(amit reggel fejek le 5 óra körül), ha délelőtt nem evett gyümölcsöt, akkor ilyenkor kap, de akkor nem eszik meg ennyi tejet, a maradékot vagy vacsira rakom el, vagy lefagyasztom. Vacsi pedig csak szopi.
2011. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is 7 és fél hósak vagyunk.Mi reggeli szopi tízórai tejpép, ebéd főzelék uzsonna joghurt majd később kap gyümit aztán este szopi.
2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!