Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak egy nap...

8 hónapos babátoknak egy nap hányszor adtok szilárd ételt, és hányszor szopizik még?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tízóraira gyümi, ebéd főzelék+husi, uzsonna tejpép. Nem szoptatok, hanem tápszert kap reggel+este, plusz tízóraira a gyümi után.
2011. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 5,5 hónaposan kezdte el enni az almát tízóraira, 6,5 hónapos korára váltottuk ki, és kezdtük az ebédet főzelékkel kóstolni (+szopi volt még persze) 3-4 hét alatt ezt is kiváltottuk. Az uzsonnát csak 8 hónaposan kezdtük el, így 8 hónaposan végül is reggel volt szopi, uzsonna után még ameddig volt, meg este. Majd 2 hét alatt az uzsit is kiváltottuk, és így maradt a reggel, este, de 8 hónapos korától este tápszerrel is pótoltam, 9 hónapos korától pedig a reggelit is pótoltuk. 12 hónapos koráig szopizott.
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igény szerint szopizik, ez kb napi 5 alkalom, éjjel 3 alkalom. Nem tartanak sokáig a szopik :) Plusz 3szor szilárd étel, pépesítve. Most próbálkozunk a +1 szilárddal.
2011. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggel, este tápi, tizórai kása, ebéd valami kaja, uzsira gyümi.
2011. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 9. 14:55
 6/6 anonim válasza:
Én csak az elalvásokhoz adtam a kislányomnak tápszert (délután és este), sajnos nem tudtam szoptatni. Reggelire gabonapelyhet, vagy krémtúrót. Tízóraira és uzsonnára gyümölcsöt. Ebédre főzelék+ husi, és vacsira tejbedara vagy valami tápláló kaja, hogy éjszaka ne éhezzen meg. (nagy kedvenc a kenőmájasos kenyér). Azt hiszem én jobban féltem az új kajáktól mint amilyen könnyen vette a gyerkőc a változásokat. Persze arra oda kell figyelni, hogy ne legyen alergiás, akkor még várj picit. És kezd könnyen emészhető ételekkel, hogy ne fájduljon meg a pocakja.
2011. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!