Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvegyem tőle? Egyfolytában a...

Elvegyem tőle? Egyfolytában a kulcs csomomat rágná! Elvan vele 15 percet is! Nem lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is oda szoktam adni a fiamnak, letörlöm nedves törlőkendővel.sőt,van külön kulcscsomója olyan kulcsokból, amiket már nem használunk.a távirányító és a mobil telefon is nagy sláger,abból is kapott kiszuperáltat.
2010. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen korszakunk.Én csináltam neki egy saját kulcscsomót nem használt kulcsokból.Arra figyelj,hogy pl rézkulcs ne legyen rajta.Megtakarítod és kész.Én sose fltettem egyébként semmilyen kosztól.14 hónapos,most kicsit folyik az orra.Ennyi volt még a betegség eddig.
2010. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 idősebb néni is mondta, hogy adjak neki nagy kulcsot vagy kulcscsomót, ha jön a foga. Azért tetszik neki, mert az hideg, nem melegszik fel, és így hűti az ínyét. Az én lányom soha nem használta a rágókákat, mindig csak az én számba dugdosta :), pedig kaptunk vagy 3-at. Természetesen a kulcsot mosd le jól, és használaton kívüli legyen lehetőleg!
2010. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!