Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvegyem tőle? Egyfolytában a...

Elvegyem tőle? Egyfolytában a kulcs csomomat rágná! Elvan vele 15 percet is! Nem lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, az tele van bacival.

amin a legtöbb baci van: telefon, távirányító, kilincs, kulcsok, autókormány.

akkor töröld le sokszor.

én nem adnám neki

2010. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnám neki oda.. mert azért te, ahogy egész nap mászkálsz, nem tudod miket mogsz meg, utána meg a kulcsodat,éshiába mosol te utána a kezet, a kulcscsomón rajta marad minden bacilus ő meg szépen lenyalogatja... inkább vegyél neki szerintem valami jó kis rágókát!vidd el magaddal amikor veszed, adjál a kezébe egyet, ha elkezdi rági, és azzal is elvan, akkor vedd meg neki, azt amleyiket egyből a szájába vesz.. amelyik nem érdekli azt hagyd. Valszeg azért a kulcsod érdekli,mert csörög zörög. Lehet már kapni mindenféle csörömpölős rágókákat:) a Kulcscsomót hanyagold
2010. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hós és 7,5 hós kora óta a kulcscsomó és a távirányító a kedvenc "játéka" (a távirányító régebb óta)

Én sose veszem el tőle mert hisztirohamot kap! 8 hósan volt 3 napos láza (eddig csak ennyi betegsége volt) de járunk babauszira,meg baba mama csoportba tuti ott kapta el valamelyik gyerektől,nem a kulcsról!Még a kocsihoz is két kulcscsomónk van egy nála egy pedig s zárban!Még a traktorkulcsot is ellopja,de semmi baja nem lett tőle!

Biztos nem egészséges,de nem tudom elvenni!És eddig nem beteges!

2010. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Ha Te a boltba a rágókát egyből a gyereked szájába teszed....Gondolj már bele ,ha más is ezt csinálja azon mennyi baci lehet!Ha nincs becsomagolva akkor akárki megfoghatja bereakhatja a gyereke szájába (mint ahogy te is tanácsolod) a kulcs meg lagalább "csak " egy szájban van!Max kettő ha ikrek!Az enyém inkább a kulcsomat egye,mint más szájából/kezéből a játékot!Én a játékot mindig lefertőtlenítem mielőtt odaadom nekielőször!

3. voltam!

2010. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy idő után bizony az ilyen tárgyak lesznek a kedvenc játékok. Nálunk is nagy siker a kulcscsomó, távirányító, telefon. Én jól megtörölgetem és úgy játszhat vele.
2010. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
volt egy időszak mikor kulcsfüggő volt. Apósom szerszámosládájából szereztünk régi kulcsokat, meg találtam pár ilyen-olyan kulcstartót és mindent átmostam, felfűztem karikára és azóta az az ő kulccsomója. büszke rám, mindenhová viszi és végre nincs hisztiroham ha előkerül az enyém.
2010. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem rám büstke, hanem a kulcsaira :DD elírtam :DD
2010. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem úgy éretettem, hogy az összeset adja a szájába, hanem valszeg csak azt fogja a szájába venni amelyik érdekli is, aztán megvenni, nem visszatenni nyálasan :) Itt felénk több bolt is van, ahol ezek nincsenek csomagolva, csak egy lapra van rögzítve. Azért tanácsoltam ezt, mert nálunk pl. a fiam a kocsiból kinyúlt, a polcnál, szépen levette, és mire megfordultam azt rágta.. onnantól kezdve msuzáj volt megvennem.... fertőtlenítőkendővel áttöröltem neki és visszakapta
2010. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babámat is erőteljesen érdekli az autókulcs. Én nem a bacik miatt nem adom neki oda, hanem mert még elég bizonytalan a járása és nem szeretném, hogy a kulcs beleálljon a kezébe vagy rosszabb esetben a szájába, ha elesik.
2010. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nálunk volt 2 hónap, hát, kb. 9-10 hós kora körül, amíga kulcs volt a sláger, rágicsálta a babakocsiban, nem lett tőle baja. néha lemostam a kulcsot, aztán ennyi. lehet h nem túl jó ötlet volt odaadni, de csak akkor volt csöndben, egyébként meg visított mint akit nyúznak. túléltük.

21 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!