Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szénhidrát cukorrá változik...

A szénhidrát cukorrá változik a babák szervezetében? Mi van?

Figyelt kérdés

(8 hós a kislányom, szopizik, csak délben kap husis főzeléket. )

Voltam tegnap gyerekorvosnál, és kérdezte miket eszik, Elkezdtem sorolni, és mondtam, hogy nasira szoktam neki adni bulátát. Erre tök kiakadt, hogy minek mérgezem ilyen szarral a gyereket, mert ez tömény szénhidrát, és hozzászokik a szervezete ami cukorrá alakul. De mondom neki ez bio, meg egészséges, akkor ennyi erővel nem adok gyümölcsöt se. De ő csak mondta a hülyeségét. Hát ez mekkora baromság?

Szerintetek?


2010. okt. 1. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a buláta 100% búza. Már nem azért, de akkor minden szénhidrátot tartalmazó dolgot le lehetne húzni, mivel mindenből cukor lesz?? Ez egy baromság. Inkább buláta mint csoki vagy cukros sz@rok.
2010. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az orvos hülyeséget mondott, feltéve ha nem zacskószám adod neki.

Egyébként a tisztánlátás kedvéért: a szénhidrátok a cukrok és polimerjeik gyűjtőfogalma!!!!

2010. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a minap azért kaptam leszúrást a dokitól,és ez nem vicc.Megkérdezte mit adok neki inni és én mondtam többek között az ásványvizet,na erre mit mondott.Az nem jó,vízmérgezést fog kapni.(amúgy nem liter számra issza meg a vizet a gyerek,de azt is elfogadja).Mert abban nincs semmi hasznos ami felszívodjon,amire szüksége lenne a szervezetének.Meg,hogy milyenek ezek az anyukák,milyen trendi lett vizzel itatni a gyereket.

Na bumm,most mi van?

2010. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: no ezen nagyot néztem. A test 75%-a víz és vízmérgezést kaphat. :O
2010. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!