Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szénhidrát cukorrá változik...

A szénhidrát cukorrá változik a babák szervezetében? Mi van?

Figyelt kérdés

(8 hós a kislányom, szopizik, csak délben kap husis főzeléket. )

Voltam tegnap gyerekorvosnál, és kérdezte miket eszik, Elkezdtem sorolni, és mondtam, hogy nasira szoktam neki adni bulátát. Erre tök kiakadt, hogy minek mérgezem ilyen szarral a gyereket, mert ez tömény szénhidrát, és hozzászokik a szervezete ami cukorrá alakul. De mondom neki ez bio, meg egészséges, akkor ennyi erővel nem adok gyümölcsöt se. De ő csak mondta a hülyeségét. Hát ez mekkora baromság?

Szerintetek?


2010. okt. 1. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Idióta.

Inkább bulátát egyen a gyerek, mint háztartási kekszet vagy babapiskótát. Na az cukor a javából, a buláta nem.

Ne foglalkozz vele.

2010. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, ha a gyereknek mindenféle cukor ártana, akkor szoptatni sem lenne szabad, mert az anyatej is iegn sok cukrot tartalmaz.
2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudta, mi az a buláta és okos akart lenni.


egyébként a szénhidrátot vagy elégeti a baba vagy zsírrá alakul és lerakódik. de egy gyereknek és persze felnőttnek is KELL a szénhidrát.

2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert ma divat azt mondnai,hogy a buláta egészséges,egyáltalán nem az. Egy felnőtt összeehet minednfélét,neki már nem árt,de egy picinek nem adnám. Ettől a keksz is egészségesebb.
2010. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kölesgolyót ismeritek?Mellette van a Rossmanban.
2010. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

de 15:59-es , te tudod mi az a buláta? mert ha sezrintem tudnád, akkor ezt nem írtad volna...


ja és direkt megkérdeztem a dokitól, hogy tudja-e mi az, azt mondta hát persze:) amúgy ő ilyen idióta, de ekkora baromságot még nem hallottam a szájából!

2010. okt. 1. 16:07
 7/14 A kérdező kommentje:
a kölesgolyót még felsorolta példának, hogy az is árt!
2010. okt. 1. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából a szervezet szinte mindent szénhidráttá alakit,de azt én is tulzásnak tartom h. a buláta rossz lenne,attól biztos rosszabbak a kekszek meg egyebek.
2010. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányok nem csináljátok már, hogy nem tudjátok, hogy a szénhidrátokból valóban cukor lesz az emésztés során?? Ebből nyeri a szervezet az energiát! (Glükóz)


Azért nem kéne ennyire rosszindulatúnak lenni, egy orvos azért csak tisztában van a biológiával!

2010. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anno egy darab kenyeret adott a biosztanárunk,hogy rágjuk jó sokáig.Édes lett...ugyanis a szénhidrát cukorrá alakul..próbáljátok ki!Ugyanakkor a gyümölcscukor mégis más!
2010. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!