Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap friss főzit csinált...

Minden nap friss főzit csináltok vagy előre fagyasztva készítitek el a bébi ételét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kénytelen vagyok minden nap frisset főzni, mivel nem hajlandó megenni a fagyasztott kaját, semmilyet se. Próbálkoztam többfélét is lefagyasztani, aztán sorra dobálhattam ki, mert nem ette meg.
2010. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges apró adagokkal pepecselni. Én heti 1 alkalommal főztem, többfélét, és kis adagokban lefagyasztottam. Vagy: sokat főzöl meg mindenből, és egyesével jégkockatartóban lefagyasztod. Nekem volt így eltéve répapüré, cékla, husi, barack, birsalma, borsó, stb. Mindig csak pár kockányit olvasztottam ki,kedvemre keverhettem a különböző dolgokat, egyedül a krumplit tettem bele utólag. De nagyon jó sűrítő volt a Dm-es natur gabonapép is.
2010. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lemaradt a fagyasztott kaját úgy kell odaadni a gyereknek, hogy előtte újra felforralod. Akkor az íze és az állaga is olyan, mint a frissnek.
2010. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem még eszembe se jutott, hogy lefagyasszam a kész ételt a babámnak (kivéve a húskockákat), de remek ötlet!

Én valahol a kettő között, általában két adagot főzök neki, felét be a hűtőbe, és másnap azt kapja.

2010. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
általában frisset főzök minden nap,de előfordul, hogy a felét elteszem holnapra. Ma pl. krumpli-paszternák-répa papát kapott sajttal és tojással. Mivel maradt egy kis adag főzi, azt betettem a hűtőbe, holnap zöldséges rizottót csinálok belőle neki, tehát rizset és húst frissen főzök. Olyan még nem volt, hogy teljes adagot tegyek el másnapra, de „alkotóelemeket” már raktam el 1-2 napra. Készételt sosem fagyasztok.
2010. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta főzök, nem szoktam lefagyasztgatni.
2010. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze ez attól is függ, mennyire van időd. 2-3 kicsi gyerekkel nem lehet minden nap főzögetni, turmixolni. :)
2010. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két naponta főzök. Következő napra is van így kajája, de ha még többre sikerült az adag, akkor fagyasztok is le kisebb adagokat neki előre kiporciózva. Így ha éppen nem tudok főzni, akkor ki tudok valamit kapni a fagyóból.
2010. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nap frisset főzök.
2010. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!