Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti hasznalnatok...

Anyukak, ti hasznalnatok babapelenkazasra nadragpelenka helyett vastagabb noi intimbetetet pe ha nem lenne penzetek!?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is drágábbra jön ki a betét, mint a pelenka, habár a betét árakat nem tudom. És valószínűleg ki is folyna a cuccos.

Akkor én is inkább tetrapelust használnék, még mindig az a legolcsóbb.

OFF: én is mosható nadrágpelenka-párti vagyok, én is azt használok a kislányomnak. Egy előző kérdésben írták, hogy ki hány pelust használ naponta, nálunk erre már nem nagyon kell költeni. Egyszer volt 20000 Ft kiadás (másfajta pelenka, ami itt a linkben van), és végig ki lehet használni.

2010. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért van a GYES meg a családi,hogy a babára kell költeni.Pelenka popsikrém,bébiétel stb!!!!
2010. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert lehetetlen vele pelenkázni és még talán drágább is.

ha ennyire megszorulnék, a Családsegítőhöz vagy a védőnőmhöz fordulnék segítségért!

2010. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad azt az embert bántani,aki ilyen helyzetbe került!Nem tudjuk milyen háttért,történet,tragédia áll mögötte..Aki ennyire meg van szorulva,az nem fog tudni 20000 ft-ot egyszerre kiadni mosható pelenkára.Az intim betét nem megfelelő erre a célra,ki fog folyni a pisi belőle.Próbáld idő előtt bilire ültetni,és pelenkázz a hagyományos textilpelenkás módszerrel.Mindannyian így nőttünk fel,anyáink az egész gyerekkorunkat végigcsinálták ezzel a módszerrel.Ha ők meg tudták ezt tenni,mi is meg tudnánk,csak már el vagyunk kényelmesedve.Folyamodj segélyért az önkormányzathoz,kérj segítséget,nem szégyen a szegénység,inkább szomorú..:(
2010. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hatarontuli magyar vagyok!
2010. okt. 1. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!