Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BabyLove nadrágpelenka létezik?

BabyLove nadrágpelenka létezik?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki babylove márkájú nadrágpelenkával ha igen mennyibe került mekkora csomagban lehet kapni és mennyi idős volt a kicsi mikor előszőr azt adott rá?
2010. dec. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik,de a többi kérdésedre nem tudok válaszolni,mert soha nem használtam a DM-es pelust(nálunk a Pampers vált be)
2010. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyi idős volt a kicsid mikor előszőr ráadtad?Igazából azért kérdezem mert kisfiam 11 hónapos és abba a korszakba lépett hogy nem szereti ha tisztába teszem és ülve már megtanultam tisztába tenni de elég nehézkesen megy és úgy gondolom azzal sokkal könnyebb dolgunk lenne.
2010. dec. 13. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Babylove pelust használunk születés óta mindkét gyereknél. De a bugyipelusukat, nem a nadrágot. Azért, mert a nadrágpelus nem tud annyit magába szívni, mint a sima pelenka. És ez mindegyik márkára vonatkozik.

A picinél próbáltam a nadrágpelust már elég korán, 7 hósan, mert nyár volt, és azt könnyebb volt ráadni, jobban a helyén maradt, de nem szívott annyit, mint a sima pelus

2010. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól emlékszem, 28 db volt egy csomagban. Olyan 2000 Ft körül van. Ami tuti, hogy zsiráf van az elején és a hátulján is. :)

Én kb 1 éves kora körül adtam rá először, és általában akkor, ha dokihoz mentünk, mert ott annyi érdekes dolog van, hogy képtelenség volt bepelenkázni. Meg nyáron is nadrág pelenkát kapott ,ha mentünk a Balatonra vagy strandra, akkor is a könnyebb felvétel miatt.

2010. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!