Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nadrágpelenka mikortól...

A nadrágpelenka mikortól használható?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy van a sima pelenka,a tépőzáras.És van olyan,ami egyben van mint egy bugyi,amit csk rá kell húznom a gyerekre?Milyen mérteben van ilyen?Mert én a 7 hónaposomat már alig bírom bepelenkázni annyit ficereg.
2011. ápr. 29. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

az bugyipelenka.


ált. onnantól szokták amikor már jár és esetleg bilire is szoktatható mert le lehet húzni.

2011. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
méretileg márkafüggő.
2011. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bugyipelusra gondolsz? Van belőle maxi és junior is. Én kb. 8 hónapos kortól használtam. Nem mindenki szereti, de egyrészt könnyebb ráadni, másrészt könnyebben mozog benne. Ha meg belekakil, el tudod tépni egy mozdulattal a széleit, nem kell végighúznod a lábán.

A márkásak nagyon drágák, én a zsákost szoktam megvenni, kb. 30 Ft/db.

2011. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: milyen zsákost veszel?
2011. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs neve. A Vaterán találtam, először mintát kértem, azóta onnan rendelem. Egyébként Szegedi hölgy küldi.
2011. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam,talán ez az.

2011. máj. 1. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!
2011. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!