Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti hasznalnatok...

Anyukak, ti hasznalnatok babapelenkazasra nadragpelenka helyett vastagabb noi intimbetetet pe ha nem lenne penzetek!?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem valószínű, hogy hasznos lenne, mert nem elég széles, és minden kicsurogna. Inkábbazt ajánlom (még ha macerásabb is), hogy vegyél jó sok textil pelenkát - ha találsz jó minőségűt, és használd azt. Igaz, hogy többet kell cserélni, és krémezni a baba popsiját, és többet is kell mosni, de jobb, mint a betét.
2010. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az még drágább, mint a pelenka, ezenkívül comnál nem zár.


Ha nem lenne pénzem eldobhatóra, akkor vennék rendes, normális mosható pelust (nem tetrát, hanem modernebb változatot). Ugyanis van ilyen is. [link]

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15-18 éve ezekkel a fajta pelenkákkal kezdődött az eldobható pelusok korszaka Mo-n. Olyan volt, mint egy vastag, hosszú betét, kellett hozzá egy nylon pelenkavédő, amivel rögzítettük a gyerekre. A kicsiknek ez is jó volt.. Ha kevés a pénzed, lehet kapni olcsón nadrágpelenkát is, de lehet, hogy a régi fajta mosható pelenka jön ki legolcsóbban... igaz, kissé időigényes is....
2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. válaszoló! kiszámoltad, mennyibe kerül az általad ajánlott pelusból 1 garnitúra? bizony, az sem olcsó dolog...
2010. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De csak 1x kell megvenni, kiszolgálja az összes gyereket, és ha már nem kell, el lehet adni, használtan is megveszik.
2010. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak az a bajom ezzel a kérdéssel,hogy ha már most nincs pénz pelenkára akkor a későbbikben étel helyett mit fog adni a gyereknek enni ami olcsóbb???
2010. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is drága lenne a betét is, a régi fajta tetra pelenkával tudsz spórolni. egyrészt azért, mert egyszer kell megvenni, bármeddig használható, és ráadásul előbb lesz szobatiszta a baba.


mi nappal textil pelust adunk rá, éjjel eldobhatót. hetente egyszer mosom a textilt, ennyi mennyiségre költöttünk 25.000Ft-ot (jó minőségű, 80x80cm-es pelust vettünk, meg fölső záróréteget rá.)

2010. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam,hogy elfogyott a pelenka és pénzem is csak filléres volt,kértem kölcsön anyóstól. Hál'Istennek holnap kap apa fizetést.
2010. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Persze, miért ne. Sokkal kevesebb pénzből kijönne. 35/N
2010. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség! Egy olcsóbb kategóriás pelenka kb. ott van mint egy betét. és legalább biztosabb. Meg se fordulna a fejemben. Inkább hajfestéket nem vennék, meg kólát magamnak, de pelenkát mindenképp.
2010. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!