Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ilyenkor? Én...

Mit tesztek ilyenkor? Én megőrülök a kupitól.

Figyelt kérdés

A kislányom egész napos nonstop szolgálat, pici még, hasfájós is volt, most a bukás van terítéken..úgyhogy egész napos készenlétben vagyok..s közben, ha van egy pici szabadidőm, és leülnék ezerrel elkezdek takarítani, mosni, teregetni..konyhát pakolni, szelektálni a nyári ruhákat, minden nemű háztartási dolog..és amikor este lefekszik, én még mindig nem, mert akkor tudom azt csinálni, amit addig nem tettem, vasalás stb.

Egy ilyen nap végére idejönnek a férjem barátai, és belül égek, hogy nem főztem nekik kaját. Nem enni jöttek, de mégis.

És nincs tökéletes rend sem..megőrülök ettől..

Volt már valaki így: egész napos takarítás és sosem az igazi??? 3 és fél hós a baba

Segítség


2010. szept. 28. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ahogy telik az idö a babád is jobban le tudja foglalni majd magát és neked több idöd lesz,nekem hónapok ota szépen elvan a lakás különbözö részein és játszik.egy éves,és bizony apa hiján még a fünyirás és egyéb dolgok ,egyszóval minden,rám marad.idöbe telt még betörtem magam de megy,kitartás nemsokára ellesz a játékaival és akkor neked is sokat szamit majd az az idő amig eljátszik.amugy nekem is mindig a vasalás maaradt éjszakára...
2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy múlik az idő majd könnyebb lesz, hidd el. Az elején még csak úgy éltük túl a napokat, hogy kajafutár hozta az ebédet és mosógépet is csak úgy tudtam pakolni, meg teregetni hogy a babám hordozókendőben rám volt kötve. Most már 1.5 éves és már van egy 30 perces meseidőm ami alatt pikk-pakk helyrevághatom a lakást. DE!!!!! Mondjuk én nem is vasalok, nem főzök siserehadra, meg ilyenek. Reggel 8-9 között már kész az ebéd, vacsorára hideg étel van, a délutáni romeltakarítást (konyhai) akkor csinálom mikor a lányom épp almát majszol az ágyon ülve és vmi 10 perces mesét néz, nekem ez pont elég h bepakoljam a gépet. Max. egy porszívózásra jut idő naponta, igazi takarítás szombatonként van mikor a férjem 9-12 leviszi a játszóra a gyerkőcöt. Ilyenkor jut idő a fürdőre, felmosásra, stb.

Ja, a játék és egyéb rengeteget amiket kiszór napközben vagy este - napi egyszer - pakolom csak el, vagy még éjszakára is úgy marad. Én nem idegelem fel magam ilyenen az tuti, meg 35 hetes terhesen nem fogok óránként görnyedni a padlón a kisasszony játékai miatt.


Vedd kicsit lazábban és figyeld meg, hogy nem dől össze a világ!!!!!!

2010. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szia.két álom szép pici lányom van.amióta ők meg vannak az életem 24 órás ügyeletből áll.reggel felkellek rendet rakok stb....este folytatom másnap ugyan ez.már 3 éve.
2010. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan rendszerető ember vagyok/voltam!Olyan mint a Jóbarátokból Mónika,még a porszívót is kiporszívóztam.Most miután van 3 fiam (+egy párom)már kezdek beletörődni,hogy nálunk soha nem lesz rend amilyet én szeretnék.Általában amíg a kicsik alszanak(a nagy elmegy a suliba)addig főzök,takarítok.Ma már megpucoltam a konyhaablakot is.De amíg a háromhónaposom felkelt éjjel enni addig alig tudtam valamit megcsinálni.Akkor aludtam amíg lehetett.

Ha esetleg jönnek vendégek akkor a párommal megosztjuk a munkát.Általában én elmegyek a gyerekekkel játszózni,addig ő pedig megfőz.

Szóval készülj fel,hogy amíg nem nő/nőnek meg a gyerekek addig ez az állapot marad!

Sok sikert és kitartást!

2010. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!