Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, de néha olyan...

Fogyókúrázom, de néha olyan éhes vagyok, hogy majd megőrülök, ilyenkor mit csináljak, hogy elmúljon az éhség érzet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legigazabb fogyós mottó, amit valaha hallottam:

"Éhezve nem lehet fogyni"

Egyél ha fogyózol, de pl. narancsot vagy zsírégető zöldséget/gyümölcsöt/ minőségi francia sajtot (pl. camambert). Krumplit és barna rizst is ehet, mind a kettő gyorsan telít.

Van aki pl. léböjtkúrán igazi citrommal készült vizet iszik, ez elveszi az éhségérzetet.

2009. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

van egy pár trükk:

-ha 10 mandulaszemet megeszel elméletileg csökkenti az éhségérzetedet

-egy szem savanyú uborka

-fogmosás (hosszú távon nem ajánlott a napi plusz egy fogmosás, de néha megengedhető)

2009. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ehes vagy ,egy ket evokanal etkezesi korpat kelle enni szarazon es utana inni egy fel liter vizet , lehet citromos,a korpa a gyomorban kideged es elmulik az ehsegerzet.Plussz tartalmaz b vitaminokat es calciumot.
2009. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Citromos víz... nekem bejött..:D:D
2009. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az is jó lehet, ha eltereled a figyelmedet. sétálj egyet, beszélgess vkivel, keress olyan elfoglaltságot, amire koncentrálni kell és máris kevésbé érzed, h éhes vagy. vagy ragassz inspiráló képeket a hűtőre:) ha látod, hogy szeretnél kinézni, akk elgondolkodsz, h megéri-e enni vmit:)
2009. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!