Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ilyenkor? Én...

Mit tesztek ilyenkor? Én megőrülök a kupitól.

Figyelt kérdés

A kislányom egész napos nonstop szolgálat, pici még, hasfájós is volt, most a bukás van terítéken..úgyhogy egész napos készenlétben vagyok..s közben, ha van egy pici szabadidőm, és leülnék ezerrel elkezdek takarítani, mosni, teregetni..konyhát pakolni, szelektálni a nyári ruhákat, minden nemű háztartási dolog..és amikor este lefekszik, én még mindig nem, mert akkor tudom azt csinálni, amit addig nem tettem, vasalás stb.

Egy ilyen nap végére idejönnek a férjem barátai, és belül égek, hogy nem főztem nekik kaját. Nem enni jöttek, de mégis.

És nincs tökéletes rend sem..megőrülök ettől..

Volt már valaki így: egész napos takarítás és sosem az igazi??? 3 és fél hós a baba

Segítség


2010. szept. 28. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

lehet pizzát rendelni, vagy elmenni girost enni:-)))

én tuti csúnyán néznék és abból mindent értenének, de legfőképpen megmomdanám, hogy ne jöjjön senki

2010. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

hát bocs de egy 3 és fél hós babánál én pofa nélkül elmennék aludni nemhogy főzni. Bár nem ismerem a dolgokat nálatok és a férjed helyében kicsit tapintatosabb lennék (mondjuk nem irtad milyen gyakran jönnek egyszer kétszer oké de nem több). Bár ha szereted a nyüzsit nem gond. Én már tul vagyok a nyüzsis időszakon kifejezetten zavar ha piszkálnal este 7 után. Akkor már csak a lányom és én:-)) De én már csak ilyen begyöpösödött vagyok:-)) bocs ha hosszu lett.

És egy gramm lelkiismeretfurdalásod se legyen mert nem főztél!!!

2010. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egy anya élete. 4 éve élek így, elfáradtam.

Mindent egyedül csinálok, van, hogy délelőtt kitakarítok, este már söpörhetem a konyhát, mert a gyerekek ettek. Hiába pakolnak össze, néhány játék mindig elől marad. Ruha teregetés, pakolás, vasalás... 1 napom csak a gyerekek nyári ruháinak eltételével, téliek elővételével, átnézésével telt.

Hihetetlen sok a munka, én meg alig haladok, mindig halomba áll a vasalni való, pedig magamra már alig vasalok.


Ha vendégek jönnek, akkor előre tervezek, mindig olyat készítek, ami gyorsan készen van. Ebben már nagy rutinom van, talán ez a kevesebb gond, csak előtte valahogy a lakásnak is ki kell néznie!

2010. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rosszabb lesz.

Egy 20 hónapos gyerek mellett lehetetlenség rendet rakni, szempillantás alatt kupit csinál. Ráadásul ő már az utca koszát is haza hozza. Mosni is igen sokat kell. Készül a még nehezebb időszakokra!

2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi vagy Te, házicseléd? Minek ennyit magadra vállalni? Segítsen a férjed is és ne csináljon nálatok most mini-házibulit. Azért ha már jönnek a haverok, illene nekik is hozni valamit, ha már ilyen pici babátok van, felérhetnék ésszel, hogy most nincs időd még nekik főzőcskézni.
2010. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem ne foglalkozz a renddel. Ha nem tökéletes hát nem tökéletes.

Nekem viszonylag könnyű dolgom volt a lányommal, de mióta megszületett a húga hát nem nagyon van időm szinte semmire. De tényleg. Amíg a lányaim körül minden rendben van, addig az nem érdekel, hogy főztem e vagy sem. Mert sajnos nem tudok minden nap főzni, egyszerűen nincs rá időm. A férjem szerencsére megértő és mielőtt jön haza megkérdezi, hogy hozzon e vacsorát, vagy főztem.

21 hónapos és 5 hónapos lányok anyukája vagyok, nem robot. Fel a fejjel

2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak rosszabb lesz, ahogy nő és ő is szétpakol majd...

nálunk 8 hónapja nem volt igazi rend és tisztaság. engem is marhára zavart, de rájöttem, hogy ha folyton háztartok, nem érek rá ÉLNI! nincs kosz, nincs kupi, de nem is múzeumban élünk. ez van, tőlem ennyire telik, beletörődtem. akinek nem tetszik, segíthet!

2010. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez még rosszabb.:-) Másfél éves kislányom van, egész nap a pakolásból állok, sosincs vége a házimunkának. Ha leülök vele játszani akkor ok,mert akkor csak ott csinál kupit ahol épp játszunk, de ha nekiállok mosogatni akkor beindul és kirámol mindent a konyhaszekrényből,kihordja a játékait a szobából, felveszi a cipőjeimet,stb....:-))

Tényleg, jól írták előttem, rendeljenek a fiúk pizzát maguknak.

2010. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:)

Notórius maximalista vagy, akárcsak én. Ne izgulj, szépen lassan megszokod, hogy mit hogyan lehet még gyorsabban megcsinálni, és szinte észre sem veszed, hogy egyre több időd lesz. Legalábbis a 8. hónapig. Mi itt tartunk most. Én is éjszakáztam, hogy a házimunkát megcsináljam, és nagyon szarul esett, hogy anyukám sütött tésztát nekük, mikor rokonok jöttek látogatóba hozzánk, mert arra már nem jutott időm:)

2010. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

első vagyok

Nekem van egy rámolós másfél éves lányom és egy 10 éves "nem rendmániás" fiam és egy szintén nem rendmániás párom:-))))

Egyiknem még nem lehet megmagyrázni, hogy ne rámoljon, a másiknak meg azt kell elmondani, hogy rámoljon el a szobájában.

Igyekszem kordában tartani a kupit, de vannak dolgok, amiről önként és szívesen lemondtam pl vasalás.

Minden reggel felseprem és felmosom konyhát, fürdőt, de másnap reggelr mindig oylan, minhta buli lett volna.

2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!