Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jóságos úristen. MIÉRT?...

Jóságos úristen. MIÉRT? MiÉRT? MIÉRT? És ezt nem akadályozza meg senki? Semmilyen szervezet?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 27. 13:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

AZ ilyeneket nem ellenőrzik a Nemzetközi Szervezetek? A kannibalizmus majdnem mindenhol büntetendő, nem is szólva a gyermekek jogairól:S

Szerintem ez brutális, szívszorító, és ocsmány. Azok az emberek erkölcsileg, emberileg, agyilag semmik, akik még el is fogyasztják, tiszta fertő. Felfordul a gyomrom.

2010. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ezt én sem akarom/tudom elhinni.... nem lehet igaz.... ugye nem????
2010. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtökkel teljjjjjesen egyetértek... Nekem egy 10 hónapos kisfiam van és szabályosan elbőgtem magam...
2010. szept. 27. 13:50
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom mit írjak ide lehet egyáltalán?

Hát őszintén megmondom rosszul lettem a képeket nézve főleg hogy a kislányom meg bennt alszik a szobában.

Undorító felháborító és nagyon remélem én is ahogy a többiek is hogy csak kamu.ugye az???

2010. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 fotucsok ***** válasza:
100%
Ez tuti valótlan
2010. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

13:40-es vagyok

Sok minden gyanus ebben. A riporter leaszisztálta ezt? Nem félt, hogy lecsukják? Símán megcsinálta ezeket a képeket. A szöveg végén pedig ez van: A cikk eddigi honoráriuma x ft. Vagyis mindeki után, aki megnyitja a cikk felrakója pénzt kap. Hatás vadászat. El tudjátok képzelni, hogy ha ez napvilágot lát nem vizsgálják ki egy olyan országban, ahol iszonyatosan figyelnek arra, hogy milyen a nemzetközi megítélés. Filmezéssel foglalkozunk, és higgyétek el bármit meg lehet csinálni. Nemrég egy olyan jeleneten dolgoztunk, ahol egy pasit szembe szúrnak és ömlik belőle a vér. A fényképeket meg ráadásul még jobban lehet manipulálni. Egyetlen híradóban sem mutatták még be, és ha ez igaz lenne, szerintetek a nemzetközi hírcsatornákon nem vezető hír lenne?!

Szívemből kívánom, hogy kacsa legyen ez az egész!

2010. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos h be van ez tiltva,hisz a cikk is írta,h titokban megy a biznisz.Ezek kutyát,macskát,patkányt is megesznek,egymást kellene megenniük,s akkor meg lenne oldva a túlnépesedés problémája!Ráadásul ezt nem is azért eszik,mert hát "ennie kell vmit" annak a sok embernek,hanem vágyfokozásnak.Azt minek fokozni ha amúgy is sok a szülések száma??!!!Inkább csökkenteni kellene a vágyakat.

Ezek a magzatokat egyszerűen abortumként fogják fel,mintha csak egy kivett szerv lenne.Más a vallás,híre nincs a kereszténységnek,bűnnek,halál utáni életnek,más az életfelfogás..Nem tisztelik az életet,sem emberét,sem állatét,mert annak a bőségében "szenvednek".

2010. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
ennél borzasztóbbat életemben nem láttam.
2010. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kaptam egy e-mailt ahol a kérdés az volt, hogy mi lesz a nálunk meghalt kínaiakkal. Merthogy nem hallunk kínai temetésről, hazavinni a halottat pedig igen drága lenne. Hát megmutatták képekben. A "nagyapát" FELDOLGOZTÁK de szó szerint mint egy malacot és kaját csináltak belőle. Na azóta be sem teszem a lábam kínai kajáldába!!!!!!!Kár hogy kitöröltem, nagyon durva volt, sajnos ezekről el tudom képzelni, hogy tényleg megteszik. Hiszen kígyót békát megesznek.
2010. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám h ez kamu lenne.Youtube-on beszámolók vannak,stb. csak már nem volt kedvem(meg gusztusom) kutakodni.Íme egy újabb video,erős idegzetűeknek(nem babás).


http://www.youtube.com/watch?v=WUXlbWFoFms

2010. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!