Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jóságos úristen. MIÉRT?...

Jóságos úristen. MIÉRT? MiÉRT? MIÉRT? És ezt nem akadályozza meg senki? Semmilyen szervezet?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 27. 13:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ennyit az ebédemről,még szerencse nem ettem még!És z ilyet nem büntetik?vagy egyszerűen nem tudok rá mit mondani!Ez borzasztó!
2010. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Fúúú,wazze..Ezt az ember vagy higgadtan viseli,és belegondol abba h ez nem meglepő egy olyan országban,ahol a babákat megölik a születésük után is,ha második,harmadik v lány,vagy..hát nem is tudom hogyan lehet erre reagálni..
2010. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én szívből remélem, hogy csak kamu, és a képeken nem egy igazi gyermek van, csak egy báb.
2010. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Kína a túlnépesedéséről híres. Valószínű ezért nem akadályozza meg senki. Az állam érdeke az, ha kevesebb ember születik, szinte akármilyen áron.
2010. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én ezt már komolyan mondom,hogy mi van az emberekkel?Hogy képes vki ilyet tenni,ez már nem normális dolog!!
2010. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen tényleg létezik. Ahol még vannak olyan szokások, ami szerint csak a fiú a gyerek, a lány az kuka, meg ahol így is úgy is megölnék ezeket a babákat ott már csak egy lépés, hogy a csóró család pénzért eladja leveshúsnak az 5 hós lánymagzatot.
2010. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ezek a kínaiak nem normálisak!!!! Eleve nekem ez az intézkedés nem tetszik, hogy a lány gyermekeket el vetetik. Az egy dolog, hogy egyre jobban nő a népesség, de ilyet akkor sem szabadna megengedni! Ez a leves meg... hát no comment. Borzalmas. :S:((((((((
2010. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13:43 vagyok. 8.5 hós terhesen nézegettem végig a képeket. Szörnyűség ilyet látni, de ez az élet Babolcsai néni. A világ tele van kegyetlen dolgokkal.
2010. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

na hát tudjátok mit csinálnék én az ilyennel???aki képes erre de az anyjáékkal is!!!!!!!!!

ha sok az ember lőjék ki az ilyet aki ilyet tesz!!!!

2010. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudom, és nem is akarom elhinni. Nagyon-nagyon remélem, hogy kamu. Annak az embernek nincs szíve, sőt még csak embernek sem nevezném, akinek akárcsak a gondolatában is megforduljon, hogy "ilyet" ebédeljen. Komolyan mondom le se tudom írni, hogy "mit", mert mélységesen felháborít.

Csak az a dúrva, hogy tudom, hogy a kínaiak milyen elvetemültek, és ezek tényleg képesek bármit megenni.

2010. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!