Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap láttam egy törlőkendő...

Tegnap láttam egy törlőkendő melegítő készüléket a neten. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Sztem jó nagy baromság.
2010. szept. 27. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Látom már nem aktuális, de az utánam rákeresőnek talán fontos lehet.

Tél van (december:)) és az én picurim is libabőrös meg összerezzen amikor törlöm. Én is a kezemmel próbáltam melegíteni, de amikor annyit termel, hogy örülök ha letörölöm anélkül, hogy kifessem vele a szobáját... Ráadásúl nála én hűvösebbnek érzem a levegőt pedig 24 fok van átlagban. mégis a popsitörlő nagyon hideg. Nincs radiátor mert padlófűtés van ott is így esélytelen bármire ráraknom... lehet hogy a párásítótól érzem kicsit hűvösebbnek a levegőt, de tény, hogy a popsitörlője hideg és az is hogy rosszúl eseik neki. Most rendeltem meg és hihetetlenül várom hogy megérkezzen, Szegény picilányomat minden egyes alkalommal amikor hozzányomom a fenekéhez a hideg popsitörlőt azzal nyugtatom, hogy nemsokára kap majd melegítőt és nem fogja már bántani többet.Lelkiismeretfurdalásom van, hogy a kezemmel nem tudom rendesen elviselhetővé tenni neki. Igyekszem nevettetni mert görbül a szájacskája lefelé...

Remélem hamarosan megérkezik. Nyilván sokan élnek nélküle. Jó nekik.

Egyébként félévente kell venni 2 kis párnát( 3-3 hónapra elég) ami nedvesen tartja a törlőkendőt benne... nem szárad ki.

Vettem egyébként tea hűtőt is ami 80 mp alatt lehűti a forralt vizet és teát igatóra...MINDEN NAP HASZNÁLOM a sok cinikus vélemény mellett. Ha nem lenne...fújhatnám ítéletnapig mire kifül...Csak azért mert valaki úgy gondolja egy bizonyos terméket nem tudna igazán kihasználni még lehet egy mágis háztartásban elengethetetlen kellék lesz a mindennapokhoz...

Megírom hogy milyen használni, lassan megérkezik:)

2011. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

MEGÉRKEZETT 3 NAPJA!:)

Először is egy jó tanács: arra a hozzá való nedvesen tartó párnára nem kell annyi víz, hogy tocsogjon, mert nedvesebb lesz a törlőkendő is.

Nem kell színültig sem pakolni popsitörlőkkel, mert akkor a felső néhány db elszakad, de ígyis több fér bele 64 db-nál:) (elvileg 80-100 dbos).

Vélemény:

Nagyon szuper találmány! Még kivenni is jó a dobozából amikor az én kezem is hidegebb. Ráadásúl beállt egy valamiféle furcsa váltpzás. Ugyanis a kis hercegnőm az elejétől fogva MINDIG! összepisilte magát a pelenkázásokkor. 3 napja nincs pisi!:)


Nem tudja valaki hogy nincs-e olyan popsitörlőmelegítő is ami úti? még nem láttam, de nagyon tudnám szeretni. Valami olyasmi alakja lehetne hogy hasonló doboz mint a huggies úti törlőkendőtartója és valami elemmel működhetne. Ha eddig nem volt és most valakinek kedve támadt feltalálni kérem iparkodjon! EGY VEVŐJE MÁR AKAD!

2011. dec. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!