Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap láttam egy törlőkendő...

Tegnap láttam egy törlőkendő melegítő készüléket a neten. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Sztem jó nagy baromság.
2010. szept. 27. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is... Bár én láttam, de nem is vagyok rá kíváncsi!

Újabb haszontalan hülyeség, amivel jól lehúzzák a bepalizható anyukákat!

2010. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2010. szept. 27. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit ki nem találnak???? Soha eszembe sem jutott, hogy melegítsem. :D
2010. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poci-maci ***** válasza:

Hát nem tudom mire jó de szerintem baromság

szerintem egy idő után kiszárad a törlőkendő tőle!

2010. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok


*Bár én NEM láttam... :)

Kimaradt egy nem.


De most megnéztem. Hát továbbra sem érdekel... Ráadásul 12000 az új ára????

2010. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Újabb elmaradhatatlan babaápolási dolog, ami nélkül egyetlen kisbaba és anyuka nem lehet meg... Ennél nekem talán csak az elfordulásgátló és a kutacsvédő tetszett... Ja! Meg a lázmérős babaruha :)))) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Akinek nincs, szégyellje magát, mert nem tesz meg mindent a gyerekéért :DDD

2010. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A lázmérős babaruháról írt cikket túlzásnak tartom (életeket menthet),viszont még mindig ez a legnormálisabb dolog az összes között.Arról nem szólt a cikk h hány mosás erejéig tart ki a rugdalózó..
2010. szept. 27. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Akkor én leszek az egyetlen,aki nem is tartja olyan hülyeségnek? :)

Persze nem azt mondom,hogy húúú...na most gyorsan lecsapok rá... :),viszont én bevallom őszintén régebben volt,hogy rátettem a törölközőszárítós radiátorra a popsitörlőt... :)

Most is sokszor mikor használom a popsitörlőt a kislányomnál,látom,hogy libabőrös lesz,mert hogy hideg neki.. :(

Na de szerintem ha kipróbálnánk,és magunk is azt használnánk,akkor rájönnénk,hogy nem túl kellemes olyan hideggel törölgetni magunkat sem.!

Szóval én ezért nem tartom olyan hülyeségnek..!

Ha nem lenne csak olyan 1000-2000 ft,én biztos megvenném a kislányomnak,hogy ne legyen szegénykém majdnem minden egyes használatnál libabőrös.. :)

2010. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Mekkora baromság!!!! Bár egy kicsit praktikusabb, mint a lázmérős ruha, legalábbis úgy tűnik.

Mi angliából kaptunk olyan ruhát, ami mutatja, ha a gyereknek magasabb a testhője a normálisnál, bár nem úgy, ahogy a cikkben van, hanem a ruha hátuljába a tarkóhoz van varrva egy címek, pont olyan, mint a sörösüvegeken a hőmérő. :)

Hát ne tudjátok meg. Amikor lázas volt a babám normált mutatott, amikor nem lázas, akkor meg azt mutatja, hogy lázas.

Olyat is mutatott már, hogy kihűlés veszély van. Hehehe nagyon mókás. :D

2010. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a törlőkendő melegítést egyszerűen megoldom,ha úgy veszem észre hogy hidegebb van,hogy egy kicsit a markomban tartom.Nem lesz semmivel sem nedvesebb,de jéghideg sem.Felesleges pénzkidobásnak tartom.
2010. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!