Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babád mennyi tápszert/a...

1 éves babád mennyi tápszert/anyatejet/tejet iszik meg egy alkalommal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%, AZért kérdeztem, mert az én babám is kisétkű és mostanában tűnt fel, hogy nagyon keveset is iszik. Azért kérdeztem, hogy a Te babód iszik-e bármi mást a tápin kívül. Vizet, vagy akármit, mert mi 4 decivel zárunk...:(
2010. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22.37-nek.igen iszik vizet,de csak 1-1,5-2 decit,mikor mennyit.nem tudok mit csinálni,hiába kínálom sűrűn nem iszik.Az evés már jobban megy mostanában,de még nem az igazi.Reggel megissza a deci tejitalt, aztán rántottát eszik vagy vajas kenyeret sajttal vagy joghurtot.Ebédre 100-150 gramm főzelék plussz alvás előtt a deci tejital.uzsonnára gyümölcs vagy magában vagy túróval,ez olyan 150-190 gramm,vacsora tejpép 150-160 gramm körül meg elalvás előtt a deci tejital.Ha sétálunk megeszik 1-2 kekszet vagy egy fornettis sajtos pogit.ennyi
2010. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2010. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!