Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. hány ml anyatejet szopizik...

Kb. hány ml anyatejet szopizik egy alkalommal egy 5-6 hetes babóka?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni este 3 órára,de sosem mértem,hogy mennyit eszik,így nem tudom mennyi lefejt tejcsit hagyjak apának,az etetéshez.
2010. okt. 27. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
enyém 90-130 ml-eket evett 6 hetes korában. de kb testsúlylikogramm*150ml/nap védőnőnk mindig ezt mondta
2010. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 130 ml elég lesz.El fogja fogadni cumisüvegből?
2010. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Tegnap kipróbáltuk. A kórházban is megitta belőle,mert egy éjszakát kék fény alatt töltött,és én mentem hozzá etetni a lefejt tejjel,így tudom biztosan,hogy azt itta meg,és nem tápszerrel lakott jól.
2010. okt. 27. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hetes és 80-160-ig eszik alkalmanként. Reggel általában többet igényel, vagy gyakrabban kér (3-3,5 óra helyett 2-2,5 óránként). Így ő naponta hatszor eszik, esetleg hétszer.
2010. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szerintem ha 120-at hagysz, az biztos elég lesz. De lehet, hogy megvár :)

2010. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!