Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eve szultem csaszarral,...

Egy eve szultem csaszarral, elkotottek a petevezetekeket es most a legutobbi mensi alatt, kijott belolem egy gobre kotott cerna, olyan mint amivel a hasam volt ossze varrva. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Mert ugyebar belul felszivodo varratot hasznalnak,nem?Alig varom hogy megmutassam a nogyogyaszomnak,letezik hogy az elkotes bomlott ki?
2010. szept. 23. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem h azt cérnával kötik el..Remélem eltetted ami kijött.Ez nagyon gáz..Menj gyorsan dokihoz!
2010. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az elkötés nem azt jelenti, hogy egy csomót kötnek a petevezetékre, hanem vagy összekapcsolják, vagy (és ez a gyakoribb) egy kis darabot kivágnak belöle.

De mindettöl függetlenül az "elkötésnek" a petevezetéken kivül kellene lennie - tehát a méhbe sehogy sem kerülhet be.


Sokkal valószinübb, hogy a császáros madzagból került elö egy kisebb darab. De biztosat csak az orvosod tud mondani.

2010. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy eltettem,egy kicsit szegyelem is mert nagyon rendes orvosom volt-van...
2010. szept. 23. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Én inkább a császár utáni varratok

egyikére tippelnék. Ha a petevezetékedet esetleg egy hurokkal kötötték is volna el, akkor se kerülhetett volna a "kioldódott" cérna a méhedbe...

2010. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ,de mit keressen bennem a madzag,a varrat kivul volt,nem?
2010. szept. 23. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
A méhedet is 2 rétegben varrták össze...
2010. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hogyhogy?
2010. szept. 23. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Van külső és belső varrat.A külső a bőr,belső a méh.Valószínűleg a belső varrat egy része(ami kijött),nem szívódott fel,ahogy kellett volna.Én laikusként erre tudok gondolni.Rossz szaga volt?
2010. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem :)) A méhnek is több rétege van, így azt sem egy sor cérnával fogják össze, hanem az izmokat és a külső réteget is1-1 öltéssorral. ugyanígy a hasfalon is vannak belső és külső varratok. Ugyanígy van, mikor a gátat varrják: Először a belső, réteget öltik össze, majd a bőrt.
2010. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bennem sem szívódott fel a felszívódó varrat, hanem kijött összesen négy, eltérő időközökben. A dokim röhögött is, hogy még nem találkozott senkivel, akiben ne szívódott volna fel. így már te is ilyen extrém vagy:D Menj, mutasd meg a dokinak, de ne aggódj túlságosan, ilyen előfordul.
2010. szept. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!