Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem köhög a babám, csak...

Ha nem köhög a babám, csak taknyos, a Sinupret csepptől elkezd majd köhögni? Mert azt nem szeretném.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk is csak taknyos volt, én adtam a sinupretet, de nem köhögött tőle nagyon, mivel ez köptető, nyilván picit köhögni fog, de nem azért mert fáj a torka, hanem mert ingerli. nem lesz tőle baj, add nyugodtan. ja, és nagyon keveset köhögött, éjjel soha. de te is látod, hogy milyet köhög (ugatós, száraz stb....)
2010. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy fog e köhögni, de nálunk mindkét gyereknek iszonyatos hasmenése lett a Sinupret csepptől.
2010. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Juj, komolyan? Most megijedtem. Akkor most merjek neki adni, vagy sem. Ma voltunk dokinál, mert már 3. hete vagyunk taknyosak, hol jobban, hol kevésbé+fogzunk. A doki azt mondta, hogy elég a cebion csepp+calcimus, de már azt kapja és mégsem jobb. Azért gondoltam erre, de most elbizonytalanodtam.
2010. szept. 23. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak taknyos én kipróbálnám a helyedben a Corizaliát. Homeopátiás készítmény, babakorukban a gyerekeim nátháját pár nap alatt lehetett vele kezelni. Felforralt és lehűtött vízben old fel egy műanyag kanálban, és 3szor v. 4szer egyet lehet neki adni. Pár nap alatt kiderül, hátha jobb lesz tőle a helyzet, baja biztosan nem lesz tőle.
2010. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a Sinupret minden alkalommal 1-2 nap alatt elmulasztja a náthát. Attól, hogy vannak rá érzékeny gyerekek, még nyugodtan kipróbálhatod, ha hasmenése lesz, abbahagyod.
2010. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Csak náthás volt, vagy köhögött is? Mert attól félek, hogy most nem köhög és emiatt kezdi majd el. Én csak sima orrfolyás miatt szeretném adni.
2010. szept. 23. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem köhögött, sima "fogzós" náthája volt, és a Sinuprettől sem kezdett köhögni.
2010. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is "fogzós" náthánk van, akkor azt hiszem kipróbálom a Sinupretet.
2010. szept. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!