Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen teát adhatok...

Mikor és milyen teát adhatok a babámnak? 3 Hetes anyatejes vagy ilyenkor nem kell ha anyatejes?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

ilyenkor az anyatejen kívűl még másra nincs szüksége.ez az éhségre, szomjúságra is megfelelő.

sok boldogságot

4,5hós kisfiú anyukája

2008. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
ilyenkor: ly!!!!
2008. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy neked milyen ly j
2008. dec. 20. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy, de én felnőtt nő létemre nem tennék ki kérdést ekkora szarvashibával!!! Egyébként az első válaszoló teljeden jó tanácsot adott.
2008. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

teljeden?

bocs

:D

boldog karácsonyt mindenkinek

2008. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
teljesen
2008. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Adhatsz neki hasfajas ellen, de szomjasnak az anyatejes babak nem szomjasok. En pl Baby Drink teat adok neki hasfajas ellen, napi 60-70- ml-t, ket eves kozott. Neki nagyon jot tesz, jol tud tole kakilni, es nem annyira hasfajos.
2008. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mien?
2008. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy a kérdés megválaszolása helyett inkább a helyesírási vita zajlik. Szerintem érthető az írás, mindegy milyen j-vel van.


Válaszolva: én nagy ritkán kamilla teát szoktam adni 5 hetes kisfiamnak. Van hogy fáj a hasa és olyankor a kamilla segít kipucolni. Sajnos ha száraz nálatok a levegő, akkor előfordulhat, hogy picit szomjas, de elvileg az anyatej elég neki a szomjára is. Ha nem igényli külön, akkor felesleges teával tömni, mert az anyatej a legjobb amit adhatsz neki.

Nagyon boldog babázást:)

2008. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!