Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendonban kicserélik a...

A Brendonban kicserélik a hibás terméket?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy cipőt a Brendonban, és annyira figyeltem hogy jó legyen a méret, hogy nem vettem észre: az egyiknek hibás a talpa. Csak esztétikai hiba, de elég feltűnő, és ennyi pénzért elvárható, hogy hibátlan legyen.

Ha holnap visszaviszem blokkal együtt akkor kicserélik? Az a bizonyos 3 munkanapos csere-határidő még létező dolog?


Van valakinek ilyen tapasztalata a Brendonnal?


2010. szept. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapos csereidő van, kötelességük kicserélni ha megvan a blokk! Nyugodtan vidd csak vissza :)
2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy hónapos? Ezt nem is tudtam. Köszönöm!
2010. szept. 21. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy cipővel a Brendonban! Kb egy hét múlva tudtam csak visszavinni és gond nélkül kicserélték!
2010. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a 3 nap a hibátlan termékre vonatkozik, a hibásra van egy hónap, és ez nem bolt függő
2010. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, most már teljesen megnyugodtam, hogy nem fognak kekeckedni. :-)
2010. szept. 21. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért gáz h ilyesmi előfordul a Brendonban..annyira odavannak magukkal meg az áraikkal,akkor teremtsenek olyan színvonalat a termékeik között is!
2010. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy szúnyogriasztót vittem vissza, mert nem zümmögött, hanem berregett. Kaptam másikat, de ez is ilyen vacak volt. Visszavittem, mondtam, hogy egy harmadik vacak már nem kell, erre kaptam vásárlási utalványt. Úgyhogy nekem eddig nem volt a Brendonnal ilyen gondom, simán cseréltek mindent. Vidd vissza bátran.
2010. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem is igazán a Brendont hibáztatom, nem hinném hogy minden pár cipőt kivesznek a dobozból és megvizsgálnak. Ez a gyártó hibája, így nem lett volna szabad kikerülnie a kereskedelembe.

Pedig tök jó kis cipő.

2010. szept. 21. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
én napellenzőt vettem a brendonban az auóba,amit nem lehetett felnyomni az üvegre,annyira el volt deformálódva a tappancs.visszavittem,kipróbálták a kirakat üvegén,valóban rossz volt, így kicserélték.Ha esetleg nincs meg a blokk, de használtad a pontgyűjtő kártyád,akkor is kicserélik, mert azon látják, hogy valóban ott vetted.
2010. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kicserélték gond nélkül, illetve rendeltek egy másikat, mert mér nem volt készleten.
2010. szept. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!