Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha azt írjátok, hogy babátok...

Ha azt írjátok, hogy babátok ugyanazt eszi, mint Ti az mit jelent?

Figyelt kérdés
Arra gondoltok, hogy ugyanazt, csak a babának turmixoljátok vagy összenyomkodjátok? A leveseknél meg a főzinél még értem, de mondjuk a krumplistészta vagy rántotthús, fasírtnál hogy csináljátok? 1 éves a kisfiam és megpróbálnék nem külön főzögetni neki csak ezek nem világosak számomra.
2010. szept. 21. 12:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kölesgolyót meg kukacot már adok neki, de az elolvad a szájában.
2010. szept. 21. 12:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyomj a kezébe egy kis darab kenyeret, vagy kiflit, meglátod, milyen ügyes lesz majd. Ha öklendezik, akkor az ösztönös, ugyanis a túl nagy falat így azonnal kijön a torkukból, nem tud megfulladni tőle, nyugi!
2010. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam lassan 8 honapos en ugy szoktam, hogy felvagom neki kis kockakba. Ha pl parolt soldseget csinalok valami melle akkor kis darabokra vagom es felszedegeti a talcarol es megeszi. A husit is igy szoktam. Nallunk 2-szer folt, hogy angyon kohogott egyszer keksztol ekkor vizet adtam mert felragadt a szajpadlasara egyszer meg a marhahustol amit a huslevesbol kiszedtem es felvagtam neki. Ez, kb. meg a 7-dik honap elejen volt de azota semmi gond. A kiflit megeszi ha a kezebe adom, vagyis inkabb szopogatja meg ragcsalja aztan megunja. Ha mondjuk pl rakott karfiol van, vagy krumplis teszta akkor azt osszetorom neki villaval es ugy eszi meg.
2010. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!