Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnátok rózsaszín csizmát...

Ráadnátok rózsaszín csizmát fiatokra az utcán? Örököltük.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 22:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
otthonra mindegy milyen, de az utcára semmiképp nem adnám rá.már teszveszen, meg egyéb helyeken is lehet olcsón kapni, míg nincs jobb.nem bántásból, de ha nem örököltétek volna akkor mit adnál rá?lányon teljesen elfogadhatóak a fiús cuccok, de fordítva....én még gyereken sem tudom elképzelni.(csak képzeld el felnőttben: egy nőn kantáros farmer, bakancs, póló semmi gáz vele, de egy ffin pl szoknya, vagy rózsaszín csizma....) a gyerekek sem mások csak kisebbek.bármilyen színűt ráadok a fiamra.egy kivétel a rózsaszín.biztos lehet vele valamit kezdeni, h fiúsabb legyen.
2010. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem. Próbáld meg eladni, vagy elcserélni egy fiús színűre.
2010. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%
Én sem adnám rá, még otthonra sem.
2010. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%

Én sem adnám a kisfiamra. Hol laksz egyébként, hogy nem kapsz gumicsizmát?

Nekem a múltkor anyós hozott 3 pamut rugit a kisfiamra mert abban alszik, csak az a baj hogy mind Rózsaszín, de még aludni sem adom a kisfiamra, pedig azt nem látja senki. Úgyhogy én nem adnám rá!

2010. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, kedves Kérdező!

Az 1 éves kislányom a következőképpen volt öltöztetve valamikor a múlt héten: farmernadrág rózsaszín varrással, virághímzéssel + rózsaszín Pediped cipő [link]

+ Ciklámenes színű kapucnis pulcsi.

Na szóval, szerintem ez eléggé lányos viselet, ennek ellenére többen is "lefiúzták" aznap az orvosi váróban az idősebbek.


Tegnap pl. a következő volt rajta: rózsaszín/bordó őszi cipő PILLANGÓVAL az oldalán + halványzöld kordnadrág, aminek az alja fodros + törtfehér pufimellény, amin vagy 100 db lila és rózsaszínű meg bordó pillangó.

Ennek ellenére még a játszótéren is folyamatosan "lefiúzták" az anyukák.


Pedig egy nagyon helyes kislányom van, csak annyi, hogy nincsenek óriási szempillái meg hatalmas szemei, no és szőke a haja, de még szinte kopasz.


Konklúzió: BAROMIRA MINDEGY, MILYEN SZíNŰ GUMICSIZMA VAN EGY ILYEN PICI GYEREKEN. A kutyának se fog feltűnni, hogy rózsaszín, csak azért Barbie ne legyen rajta.


No meg a rózsaszínnek van ám ezer árnyalata.

2010. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 poci-maci ***** válasza:

Na nálunk fordított volt az eset mint az utolsónál hogy teljesen fiús (verdás) együttesben volt és állandóan lekislányozták. szőke volt a haja és kék a szeme.

Volt már olyan is hogy pirosban volt a gyermekem és akkor meg kisfiúnak nézték!

szerintem mindegy csak a lába legyen száraz míg nincs más szerintem a célnak megfelel!

2010. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az én fiam tuti nem vennél fel, mondjuk ő már elmúlt 2 éves.Különben én is alig találtam rá gumi csizmát. A Deichmannba volt sokféle, de az ő méretében csak lányos. Végül az anyukám vett neki a Brendonban ilyet: [link]


Ez se rossz: [link]

Ez már drágább: [link]

2010. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,de nálunk nincs Brendon,meg hamarosan érkezik csizma fiúsba is,mire internetn megrendelemugyanott vagyok, csak addig kellene neki valami. Igen ha nem örököltük volna nem tudnék mit csinálni,de hát örököltük:)

Egyébként őt is sokat nézik kislánynak,pedig semmilyen lányos cuccot nem adtam rá idáig.

Ha esik,és nem kapok addig ráadom....

2010. szept. 21. 09:10
 29/30 anonim ***** válasza:
Otthonra igen, de az utcára már nem.
2010. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha választanom kéne a "lányos csizma az utcára és száraz a lába" vagy a "fiús cipő de bázik és könnyen megfázaht" között,szerintem nem kérdés,hogy az első.De ruhát pl nem adnék rózsaszínt fiúra.Nekünk elég sok fiús ruhánk van (többek között a gumicsizmánk is) pedig lányom van.Ha egyszer fiú lesz,legalább ezeket sem kell venni.
2010. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!