Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlott volna a lefagyaszto...

Megromlott volna a lefagyasztott anyatej? Felengedés után furcsa szaga volt.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 18:15
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
a felengedett tej már csak ilyen, olyan vasszaga van. ezért sok baba meg sem issza. de baja biztosan nincs.
2010. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fura szaga volt a felengedett tejnek, de baja hinnem, hogy volt. A fiam megitta, baja nem volt utana.
2010. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hónapig lehet lefagyasztani!! neked meddig volt?
2010. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy 6 hónapig lehet felhasználni. Májusban fagyasztottam le, eddig még nem használtam fel belőle, de olyan rossz szaga volt, nekem sem volt kedvem megkóstolni, nemhogy a fiamnak adjam. Ezek szerint nem romlott, csak ilyen a szaga?

Nem is biztos, hogy a cumisüveget elfogadja a kisfiam, mert csak párszor evett belőle, de ennek is már 3 hónapja. Most 5 hónapos. De ezek szerint lehet, hogy a lefagyasztott tejet sem issza meg. Ki kell próbálni.

Még csak szopizik, és jövő héten el szeretnék menni elintézni ezt-azt, addig a férjem vigyázna a babára, de egyszer tuti meg kéne, hogy etesse, ezért kéne a tej és a cumisüveg.

2010. szept. 20. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
a fagyasztott anyatejnek a szaga is, íze is teljesen más mint a friss cicis tejnek. én kóstoltam...hát....többé soha! de a babának pótlásként odaadom, és issza is rendesen, alig lehet az üveget kiszedni belőle :) de ez így normális.
2010. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon hasonló cipőben jártam, mint te, 3 hónapos kora után nem tudtam otthon hagyni lefejt vagy fagyasztott tejjel, mert nem volt hajlandó meginni. Se üvegből, se pohárból.
2010. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem azért nálunk nem lesz az, mint az utolsó válaszolónál, mert már nagyon szükségem lenne egy kis kiszabadulásra egyedül! Eddig jól elvoltam úgy is, hogy együtt mentünk a babavál, de most jött el az az idő, hogy kell egy kis kikapcsolódás. Imádom a fiamat, de gondolom megértitek miről beszélek.
2010. szept. 20. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fagyasztottátok le azonnal fejés után, akkor a benne lévő enzimek elkezdték bontani, attól a fura szag.
2010. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs baja, kisfiam megette úgy is. Ő is csak akkor kapta, ha elkellett mennem itthonról, és más volt vele.
2010. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!