Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lendüljek át ezeken a...

Hogy lendüljek át ezeken a kudarcokon?

Figyelt kérdés
Komolyan, minden, ami csak lètezik a kisbabámmal kifogtuk. Hasfajòs volt, reflux, alvásborulás, fogzási kìnlòdás, ekcèma, talán tejfehèrje allergiás, diètáztam, most ő is. Lègúti megbetegedèsek, oltásokat lázzal reagalja le, fogzást is+hasmenès. Borzalmasan cicifüggő, ringatni kellett sokszor, mert ordìtott, cicizik mai napig, èjjel is. 20 hònapos, rossz evő, válogat, mèg mindig felkel, nem akar pohárbòl enni, sem evőeszközzel enni, anyás nagyon. Mozgásban is el volt maradva, jártunk Dèvènyeshez, akkor indult be, s azzal el is romlott az alvása. Beszèlni sem akar mèg, bilin ordìtott. Úgy èrzem kudarcot vallottam. Nem ìgy kèpzeltem az anyaságot. Èn nem ìgy akartam ezt..állandòan csak aggòdok, sosincs egyenesben semmi. Másnak olyan könnyen megy. Èn belebetegszem, hogy az èn gyerekemmel ennyi baj van. Elfáradtam. Ha megkèrdik mikor lesz második szemmel ölök. Szeretem a gyermekem, de nèha úgy èrzem hiba volt ebbe belevágni, mert az idegeim nem voltak egy ilyen problèmás gyerekre felkèszülve. Borzalmas gondolatok, de ìgy van.
2022. jún. 27. 23:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Darabos ètelekkel is gond volt. Volt, hogy a torkábòl húztam ki a falatot, mert fuldoklotty azt hittem ott helyben összeesek, bepánikoltam, ordìtottam, sìrtam. Nem tudott normálisan darabosat enni sokáig, rettegtem a hozzátaplálásnál.
2022. jún. 27. 23:10
 2/19 A kérdező kommentje:
Fèrjem meg nem èrti mi bajom, ez ilyen, vannak jobb s nehezebb időszakok, kèrdőre vony mit vártál, vattacukros baba kakit? Fejen vágnám, persze, segìt, de rengeteget dolgozik, èn viszem el a nehèz melòt a gyerekkel, aztán bedob egy ilyet, hogy te akartál nagyon babát, gondolhattad, hogy nem lesz könnyű. Hát nem, erre nem gondoltam. A vèdőnő is szèttárja kezeit, vannak ilyen babák, túl kell èlni. Köszi, èpp azon vagyok...
2022. jún. 27. 23:15
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Na én meg most pont azon kattogok mennyire jó lenne, de ezt így elolvastam inkább hagyom a p..ba :d...amúgy nálunk én voltam ilyen hulladék csecsemő hogy mindig beteg voltam, aztán később mindent kinőttem, rendszeresen jártam sportolni egész életemben...ezzel azt akarom mondani hogy ne mondj le róla meg magadról sem, szerintem nem vallottál egyáltalán csődöt, lehet tökéletes élete lesz neki később. Egy életről beszélünk...több lépcső mire ténylegesen elb.za az ember.


Ha majd 18 évesen a szemedbe mondja még akkor sincs benne túl sok igazság. 29f

2022. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Udv a valosagban!

Ezek nem kudarcok, sokszor ezzel jar a gyerekneveles, nem minden rozsaszin csillamponis, ahogy azt elkepzeljuk gyerekvallalas elott.

A bilit meg halal feleslegesen erolteted 20 honaposan, erre meg kell ernie.

Na tessek, egy tetelt le is huzhatsz a listarol, legalabb emiatt nem fog sirni tobbet.


Fordulj pszichologushoz kerdezo es ezt komolyan mondom. Ezen kivul kene neked egy kis kimeno, gyerek nelkul, rendszeresen.


Masnak se megy konnyen egyebkent, megnyugodhatsz.

2022. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne támassz irreális elvárásokat, máris könnyebb lesz.

Bili, most komolyan?

Elérhető ennyi idősen, de milyen áron?

1 % ha szobatisztul ennyi idősen magától, a többi kínozva.

Ha megkésett mozgású, egyébként is mindent jó eséllyel később fog elérni, készülj erre.

Próbáld êlvezni a jelent!

Ne azt nézd mit nem tud, hanem hogy mit tud és örülj, mert ezzel csak magadnak cseszed el.

2022. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Mintha maganat hallanam. Hasfajos baba, refluxos, nehezen ment a hozza taplalas, bilin most se ül, nem beszel, hisztis. 18 honapos. Azt hittem könnyebb lesz de egyre nehezebb
2022. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De minek eroltetitek a bilit ilyen kicsiknek, de komolyan? Csak magatoknak csinaljatok a feszkot, semmi ertelme.

Tudom-tudom, nagyanyaink mar 1,5 evesen szobatisztak voltak, de nem ez a realis.

2022. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez a bili mánia, most komolyan.

A bölcsiben most kezdenek szobatiszták lenni ovi előtt, jó van 1-2 kivétel, de 18 hónaposan.


Én 2 gyereket felneveltem, 2 álom gyerek 2-3 hósan aludtak, nem volt has fájás, ok a fiamnak kellett fejlesztés beszédértés miatt, olyan ovi majd suli. A kamaszkor a lányommal fáklyás menet volt, de kicsiknek nyugi volt.

És jött a 3. 40 évesen na vele megtudtam milyen is lehet egy gyerek😁😁, de azért ő sem volt annyira brutál, de az első pár hónap nem esett jól.

3 éves most kezd szobatoszta lenni. Van jó napja amikor egy angyal, és vannak a rossz napok amikor már reggel úgy kell, hogy üt, semmi nem jó.

De minden nap egy csoda, hogy ő itt van, és igen én akartam mindig ez lebeg a szemem előtt, ki harcoltam, hogy legyen így elfogadom, hogy ő hevesebb természetű mint a tesói.

2022. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Hisztizel.

Mellesleg a gyerekek 90 % -a 3 azaz HAROM evesen erik meg a szobatisztasagra , mi a jo Feneert kinozod azt a szerencsetlen gyereket a bilivel ?? Eszednel vagy ?

Beszed detto.

Masfel eves, legyen mar egy csepp jozan eszed !

Tudod kinek a rossz ? Aki az temetobe vagy az intenzivre megy latogatni a gyereket !

De, hogy teged kelljen sajnalni mert kinzod a masfel evest a bilivel, aztan meg fel vagy haborodva, hogy sir ! Hanyok.

2022. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Veled van a baj, nem a gyerekkel. Irreális elvárásaid vannak. Beszéljen, bilizzen? Röhej. Hasfájós volt a reflux miatt, hű de ritka..ja nem. Fogzott? Mindegyik fogzik. Oltás után lázas? Ez a normális. Cicifüggő? Erről ki tehet? Le lehet szoktatni? Le. Túlpörgöd, ráparázol. A férjed meg ne bunkózzon, hagyd ott vele a gyereket és töltődj fel valahogy. Ennek nem ilyennek kéne lennie, de a jó hír, hogy rajtad múlik.
2022. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!