Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és hogyan tettetek el...

Mit és hogyan tettetek el télire a babátoknak?

Figyelt kérdés

Itt a zölségekre, gyümölcsökre gondolok. Olyanokat szeretnék elrakni amiket nem lehet kapni télen de jó lenne ha kapna a baba télen is. Őszibarackot már pürésítve lefagyasztottam. Gondoltam még a szilvát, körtét, céklát. A szilvát, körtét nyersen gondolom pürésítve, a céklát főzve. Vagy céklát lehet kapni télen is? Jaj, nem vagyok egy piacra járó, nem is tudom mit mikor lehet még megvenni normál áron.

Érdemes egyáltalán feltölteni a mélyhűtőt.

Nem tudjátok hogy tartósítják a bébiételeket? Jó lenne ha üvegben is sikerülne elrakni valamit. Valami jó ötlet?


2010. szept. 20. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szilvát, meggyet, barackot, cukkinit és tököt raktam el babámnak. Céklát lehet télen is kapni és nem is drága. Én még sütőtököt fogok neki lefagyasztani, mert azt már január körül nem lehet kapni.
2010. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én semmit. Manapság mindent találsz télen is a hipermarketekben fagyasztva.
2010. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak most lett nagyobb hűtőm, így az eperről, meggyről, kelbimbóról lemaradtam. Teszek el szilvát (kimagozva-felezve), őszibarackot turmixolva (állítólag nagyon löttyedt lenne egészben eltenni). Remélem, még áfonyát is kapok valahol olcsón, azt is tennék el. Körtén is gondolkodom. Később teszek el gesztenyét is, előfőzve-hámozva, az nagyon drága lefagyasztva, majdnem 500 Ft egy 100 grammos dobozzal. Zöldséget nem teszek el, a legtöbbet megkapni lefagyasztva. A kelbimbót is csak a magas ára miatt akartam. Céklát általában lehet kapni tavaszig, én még májusban is vettem.
2010. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!