Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő vagyok a cipőméretezésse...

Kezdő vagyok a cipőméretezéssel? Ha lemérem kislányom talpát, akkor a cipőknél ez hogy alakul? Van valami táblázat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Ismered a google-t?


Beírod, hogy cipőméret táblázat és tessék, mi az első találat?

2010. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja, a gyerekcipőknél a lábméretet collban adták meg.


Mielőtt rákérdezel egy másik kérdésben, hogy az micsoda, és hogy lesz belőle cm, itt a válasz:


Oszd el 2,54-gyel. (Számológép van a számítógépen is, vagy megnyitsz egy excelt, vagy megnézed a telefonod, ott is szokott lenni.)

2010. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért ilyen hangnemben kell válaszolni? Bocsi az OFF-ért.
2010. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Normális hangsúlyú válaszokat várok, idióták ne válaszoljanak!

Egyszerűbb itt feltenni a kérdést, mert sok praktikát el lehet tanulni, de úgy látom, ti nagyon okosak vagytok:)

Azért megnézném az összes feltett kérdéseiteket, lehet hogy felét meg én röhögném ki:)

2010. szept. 20. 11:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a terved a táblázattal, de cipőt csak úgy érdemes venni, ha rápróbálod a lábára.
2010. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nyilván rápróbálom majd az első cipőcskéjét...

(Én mindig olyan szívesen segítek másokon, és válaszolok sokat, pozitív hangnemben, és próbálom a legjobb tudásom szerint válaszolni - na ilyen anyukák válaszait várom)

2010. szept. 20. 11:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy pillanat, keresem, mindjárt linkelek!
2010. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vilcsianyuja ***** válasza:

Az első két válasz nagytudású megírója valószínűleg nagyon haszosnak tartja a tanácsait, de inkább tartotta volna meg magának az arrogán hangnemmel együtt. Én is feltehettem volna a kérdést, így megnéztem az általa javasolt linket. Egy pici, kb. egy éves gyereknek, akinek valószínűleg életében először vesznek cipőt, biztosan kisebb a lábmérete 23-nál. Innentől kezdve a wikipédia oldal táblázata a jelen esetben sz..t se ér. A collt meg nem osztani, hanem szorozni kell, akkor jön ki a centiméter...

A tanácsában annyi hasznosság volt azonban, hogy rákerestem a "gyerek cipőméret" kifejezésre, és sokadik találatként rátaláltam erre: [link]

Azt hiszem, ez már tényleg segít.

2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
*arrogáns
2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, itt van: [link]
2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!