Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lesz ebben hazahozni a...

Jó lesz ebben hazahozni a kisbabát?

Figyelt kérdés
Kisfiamról megmaradt az overall amit 5 hónapos korában vettem neki.(Bundazsákká alakítható) Januárban születik meg a kis tesó. Most vettem elő a kinőtt ruhácskákat és azon gondolkodtam hogy ebben az overallban jó lesz e hazahozni. Nagyon szép, csak nem tudom nem e lenne égő az újszülöttet beletenni abba, ami a fiamra 5 hósan volt jó. Vélemények?
2010. szept. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
És utána sem akarsz rávalót venni? Szerintem hatalmas lesz rá.
2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora volt a fiad 5 hónaposan? :) Mert szerintem is nagyon nagy lesz az újszülöttre, teljesen el fog benne veszni.
2010. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan borzasztóan nagy, hogy szinte eltemesse a babát, akkor simán használnám. De ha nagyon nagy, akkor inkább vennék másikat.
2010. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz égő,mi a fimanak vettünk uj ruhát amiben hazahozzuk,de hiába volt méret,számozás szerint jó rá,a valóságban igencsak fel kellett hajtani az ujját:D
2010. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy 6 hónaposnak való overált de majdhogynem jó volt rá újszülötten,én simán ráadtam,nem kell mindig mindent túlreagálni.
2010. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak azért, hogy hazahoz, ne vegyél másikat. Először is pénzkidobás, másodszor ha mégis nagy lenne a lábánál ki tudod bármivel bélelni, hogy ne csússzon bele, harmadszor, otthonra meg neked tökéletes lesz tologatni a babakocsiba??? Ahelyett vegyél inkább más fontos dolgot a babódnak. Én is januárban fogok szülni és 74-es bundazsákba fogom hazahozni, vagyis csak a kocsiig, amíg leérünk a kórházból, mert az autóban nagyon rámelegszik...
2010. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!