Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hónapos korban érdemes...

13-14 hónapos korban érdemes elkezdeni a baba úszást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Akkor már nincs meg a búvár reflex úgyhogy akár rendes úszásra is mehet-ne-.
2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 18. 15:35
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Igen. amíg van búvárreflex addig nem is szabadna elkezdeni!!!!
2010. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Tisztázzunk valamit.A babúszás a búvárreflexre épül.Ha nincs búvárreflex akkor nincs babaúszás,szerintem ha a második órán lemerited a 14 hónaposod fejét a viz alá,az lesz az első hogy levegő után kap,a második meg hogy megijed.De persze én nem értek hozzá,szerintem ezt azzal kell megbeszélni aki tartja az uszást,lehet hogy van valami metódus arra is hogy mit kezdjenek a nagyobbacska babákkal.
2010. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Tudom mire épül a babaúszás! S azt is, hogy milyen káros hatása lehet, ha nem épül le a búvárreflex, s nem tud ráépülni egy magasabb rendű reflex.

S így lesznek a tanulási problémás gyerekek!

2010. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

jaj de nagy hülyeséget írtál 2. és utolsó.....!

akkor vidd, amikor akarod.

és nem kötelező víz alá tenni a babát, ha nem akarod!

úszni pedig nagyon jó fejlesztő, pici korban a legjobb úszásra vinni, csak lebegteted a vizen. 6 hós babám úszó mozdulatokat végzett a lábán, olyan ari volt:) soha nem tettem víz alá, lubickolni vittük, ellesni 1-2 praktikát. azóta imád úszni, ha vizet lát, boldog, és ez a legfontosabb. és ha valaki leteszi víz alá, akkor mi van? tanulási nehézség, ugyan már.....akik ilyen hülyeséget írtatok, ezt tapasztalatból írtátok, vagy csak okoskodtok, vagy azt "innen meg onnan hallottam " meg "itt meg ott olvastam" vagy egyáltalán ne fárasszatok.....

kedves kérdező, azok írnak ilyen hülyeségeket, akik nem vitték el soha, nem is fogják, vagy ők nem tudnak úszni, félnek a víztől, rossz emlék stb....nyugodtan vidd el, és vigyetek kamerát, mert nagyon élvezni fogja. azt meg te döntöd el, hogy víz alá teszed (ami nincs elkésve!) vagy nem.

2010. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem írtam hülyeséget!

A szakmámhoz tartozik ez a kérdés!!!!

Nem valahol olvasgattam!

Azonkívül tudok úszni, s mindegyik gyerekem tud úszni!

Jártak úszásra, de nem 1 éves kor alatt!

Mozgásfejlesztő kollégáim állandóan fogják a fejüket a babaúszás miatt!!!!

Alig vagy egyáltalán nem tudják helyrehozni a hibákat, amit pl. a korán kezdett babaúszás OKOZHAT!

Ami majd iskoláskorban derül ki!!!

2010. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Ha szakmádhoz tartozik, kidobhatod a kukába!

Marhaság.

De figyi, akkor ne is menj ki az utcára, hátha elkap a babád valami vírust, ne egyél étterembe ki tudja mi van benne, ne menj boltba, vagy postára, vagy akárhova, mert lehet elesel, eltöröd a lábad és akkor járhatsz a mozgásfejlesztő kollégádhoz:) ne adj puszit a babádnak mert még elkap valamit, és főleg ne nyald le a kanalát vagy cumiját, mert fogszuvasodához vezet bla bla bla.

na erről ennyit, jó éjt!

2010. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Esetleg a szakmájához tartozóként válaszoló azt is megírná, hogy milyen problémákat okoz6 a babaúszás?! Érdekelne, mert elsőre butaságnak tűnik, de ha tények támasztják alá, elgondolkozom (mondjuk már mindegy, mert jártunk usziba :( ).
2010. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Édes istenem, de sok buta ember írogat itt!

Amiről fogalmad sincs jó lenne nem nyilatkozni! S főleg nem egy szakemberrel vitatkozni!

De nem alacsonyodom le hozzád!

Felesleges vita!

A diplomáimra meg büszke vagyok! S próbálom helyrehozni az olyan anyukák gyerekeit, akik nem hallgatnak senkire csak mennek a saját fejük után!

S az írásaid alapján fogalmad sincs miről beszéltem!

De nem fogom elmagyarázni, ezek szerint úgyse értenéd!

2010. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!