Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggelre piros pöttyök...

Ma reggelre piros pöttyök jöttek ki 9 hónapos babám hasán és oldalán (kisujj köröm nagyságúak)?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez?Nem evett semmi újdonságot,csak egy pár szem kukit tegnap?!Lehet attól?Már nem szopik és tápot sem váltottunk!
2010. szept. 14. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
himlo?
2010. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a gyermekorvosnak!


kuki olyan gyárban készül ahol földimogyorót is feldolgoznak


melegkiütésnek pedig nagy.

2010. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már hívtam a dokit is meg a védőnőt is,de nem értem el őket.Vasárnap volt láza,de a fogára fogtam,meg a kúp levitte neki.Remélem nincs köze hozzá?!
2010. szept. 14. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez fertőző betegség, pl. bárányhimlő. Mikor viszed orvoshoz, fontos, hogy ne vidd be a váróba, hanem a fertőző elkülönítőbe menjetek. Így nem ragasztjátok át más gyerekre, ha tényleg fertőző. Az a biztos, ha megnézi orvos. A láz lehet, hogy ennek a betegségenk volt előjele.

De ne ijedj meg, mert az is lehet, hogy valami egyszerűbb vírusos vagy baktériumos fertőzés. Mindkét gyerekemnél előfordult már ilyen. Nyáron a fél család (felnőttek is) átesett ilyenen, 1 nap láz, torokfájás, pöttyök.

2010. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légyszíves majd írd meg, mit mondott a doki.
2010. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk ma az orvosnál.Nem lettünk okosabbak,mert szerinte sok minden lehet,de inkább valamire allergiás,most figyelnem kell hogy fürdésnél hogy változik és kapott antibiotikumot meg kalciumot,pénteken kell visszamenni.
2010. szept. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!