Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inkább ösztönös vagy inkább...

Inkább ösztönös vagy inkább mindennek utánajárós anyukák/szülők vagytok?

Figyelt kérdés
Érdekel a kérdés, mert én magamat teljesen utánajárósnak ismertem, de amióta anya lettem teljesen ösztönösen cselekszem és nem csak a gyerek körül, hanem úgy általában minden témában. Nem ismerek magamra...És mivel működik, magabiztosabb vagyok. De azért utólag utánaolvasok 1-2 dolognak...:)
2008. dec. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ez érdekes kérdés,én nagyon - nagyon utánajárós lettem,de ettől függetlenül úgy csinálom,ahogy én jónak látom:)
2008. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában utánajárok a dolgoknak, aztán ha több alternatíva van, kikérem anyukám véleményét (ő esetleg egy sokadik alternatívát mond), aztán - nem tudom minek a hatására - kiválasztom a nekem legszimpatikusabb lehetőséget.
2008. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában ösztönösen cselekszem,és eddig úgy látom,h az ösztöneim nem csalnak.(Miért is tennék?)Néha kicsit olyan igazi ősanyának érzem magam,ami nem minden szempontból jó,de tény,h nem kell bébiőr,mert két ajtón keresztül is azonnal megébredek a gyerek első nyekkenésére is.

Persze vannak dolgok,amik meghaladják az ösztöneimet,de akkor nem szégyenlek kérdezni,segítséget kérni.

2008. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönösen választok.
2008. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sokmindennek utánajártam, járok, de mivel még a szakvélemények is egymásnak ellentmondanak, inkább magamra és a kis hercegnőm igényeire hagyatkozom. Ezenkívül, ha nagyobb baj van, a gyerekorvosunkhoz fordulok, akiben maximálisan megbízom. Soha nem erőltetek semmit. sem napirendet, sem alvást, sem pontos szopást, kovetem a babámat és nagyon kiegyensúlyozott. Mondjuk, lehet mert ilyen a természete. Sztem sok minden hozzáállás kérdése.
2008. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ösztönösen utánajárok a dolgoknak!!

Mont pl tiszta ideg vok ,mert az orvos elküldött a Neurológushoz hogy feszesek az izmai a babámnak !!

anyukám is azt mondta hogy semmi baja sincs ,én is igy látom!Csak az orvosoknak is kell dolgozni!

milyen legyen egy 4 és fél hónapos babának az izma he egyszer még alig használja majd magától lazul ,na egy kicsit azért tornázunk!! Nővérem kint él Németben és teljesen ki van aakdva mi van itt Magyarországon hogy minden frnacot kitalálnak az orvosok aztán majd ettől lesznek betegek a babók!!Szerintem van benne valami!!

Bocsika kicsit elkalandoztanm!!! üdv

2008. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző nagyon jól megfogalmazta: én is "ösztönösen utánajárok" :))

Minden érdekel és utánanézek, ami a gyerekkel kapcsolatos, és én is azt választom ki, ami nekem szimpatikus. Ezért sokan lehurrognak a környezetemben és lekicsinylő megjegyzéseket tesznek, de szerintem csak azért teszik, mert egyrészt irigyek, másrészt régebben nem volt lehetőség itthon ülve ennyi információhoz jutni néhány kattintásra. Ebben szerintem nincs semmi elítélendő, hiszen mindenki került már olyan helyzetbe, amiben bizonytalan volt. Tapasztalataim szerint pedig ritka az olyan anya, aki végül nem az ösztöneire hallgat - a megfelelő tudás birtokában. Újságot nem veszek, arra sajnálom a pénzt, ill. abban rengeteg a reklám, ami viszont nem érdekel. Bár csak egy apró kis megjegyzés, ne vegye senki cukkolásnak: aki ezt a honlapot olvasgatja, az mind utánajárós is egy kicsit...nem? :)

2008. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!