Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szereti annyira mindenne...

Miért szereti annyira mindennek a címkéjét?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én kislányom szereti ennyire? 6 hónapos a lányom, akármit a kezébe adunk, mindenen a címkét keresi. Tegnap a ruháján kereste meg, azt ette, már tiszta nyál volt az egész pulóver. Most éppen a csörgőlabdán kereste meg, azon nyámmog. De ugyanez a helyzet a takaróval, pulóverrel, játékkal.

Van még így valaki?


2009. szept. 20. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia,nálunk is ez volt ennyi idősen:D
2009. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Az én kisfiam is pont ugyanezt csinálta és most 18 hónaposan úgy alszik el hogy a kedvenc macijának a címkéjét piszkálja. :)
2009. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress logikát abban,amit egy pici baba szeret.Nekem a gyerekeim és az unokáim is sokszor különös dolgokat szerettek.Később a rendes játék sem kellett nekik,inkább azzal szórakozott,hogy papírt téptek pici darabokra.Azzal foglalkozik,.ami akkor éppen megragadja a fantáziáját.Ez természetes.
2009. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en babom 7 hos es o is imadja a cimketket.Pl. a kisagyba van egy hatalmas mackoja es azt is addig lokdosi meg teszi veszi amig megtalalja rajta a cimket.:)Jo babazast
2009. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ilyen idős korban állandóan rágta a cimkéket. Mindennek azt kereste. Már abbamaradt, 16 hónapos. Én is anno azt hittem, csak nálunk van így... :)
2009. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi odáig fejleszettük, hogy van egy oldal ahonnan cimkét kedvelő babáknak cimkézős rongyit lehet venni:)Nagyon komoly:)Aranyos!Tele van címkékkel, de Anyukám is varrt neki egyet, csomó címkét összegyűjtött, nagyon szereti:)15 hós
2009. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
megírod priviben, hogy ez melyik oldal? Köszi.
2009. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

nekem is a fiam a címkékért van oda!

mindenen megtalálja!

leírnád melyik az az oldal?

köszi

2009. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
ez engem is érdekelne-. voltam:) légyszi írj privit,köszi
2009. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A cimke-kendő engem is érdekelne! Már előre rettegek, mi lesz, ha leszeked a cimke a maciról. Küldd el légyszi priviben
2009. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!