Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szereti annyira mindenne...

Miért szereti annyira mindennek a címkéjét?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én kislányom szereti ennyire? 6 hónapos a lányom, akármit a kezébe adunk, mindenen a címkét keresi. Tegnap a ruháján kereste meg, azt ette, már tiszta nyál volt az egész pulóver. Most éppen a csörgőlabdán kereste meg, azon nyámmog. De ugyanez a helyzet a takaróval, pulóverrel, játékkal.

Van még így valaki?


2009. szept. 20. 11:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom privibe megkaptátok-e a kért honlap címét. Aki nem, annak ide bemásolom.

www.mamazon.hu

2009. szept. 21. 10:55
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is. És minél nagyobb a cimkéje, annál jobb.

Ha kapunk valamit, győzök harcolni, hogy ne vágják ki:-)

2009. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ezt csak az én lányom csinálja :) Szerintem jobban csúszik rajta a nyálas nyelvecskéjük...
2009. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy csak az én babóm csinálja ezt. Már felolvastam neki róla a használati útmutatót, gondoltam biztos az érdekli.:-))Ja, és az enyém is 6 hós
2009. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!