Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőkérdés, most akkor milyet?

Cipőkérdés, most akkor milyet?

Figyelt kérdés
Puhatalpu vagy olyan ami tartja a bokáját is? Melyik márka tudja esetleg mindkettőt? Van nálunk kölcsönben egy Liliputi kipróbálásra, az puha bőr, de nem fogja a bokáját egyeltalán. Most akkor melyik a jó első cipőnek?
2010. szept. 12. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el szerintem is a kislányod cipőt próbálni, mert ha magas a rüsztje, akkor gondok lehetnek. mi Falcon-t vettünk, magyar gyártmányú, tépőzáras és bőr, és nem volt drága: 7500Ft volt.
2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van nekem is:) Annyit már "kinyomoztam", hogy amit kérdezel az két különböző kategória: ha puhatalpú, akkor az nem foghatja a bokát, mert pont az a lényege, hogy mozogjon, megdolgoztassa az izmokat, ha kemény, merevtalpú cipőt találsz, akkor kötelező,hogy tartsa a bokát. A puhatalpú egyébként szerintem is vékony őszre,de van csizma verziója is.
2010. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!