Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőkérdés, most akkor milyet?

Cipőkérdés, most akkor milyet?

Figyelt kérdés
Puhatalpu vagy olyan ami tartja a bokáját is? Melyik márka tudja esetleg mindkettőt? Van nálunk kölcsönben egy Liliputi kipróbálásra, az puha bőr, de nem fogja a bokáját egyeltalán. Most akkor melyik a jó első cipőnek?
2010. szept. 12. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a puha talpat találom a legfontosabbnak.
2010. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ami fogja bokáját és amibe belemegy lába. Mert lehet x márkát akarsu, de a babéd lába nnem fo belemnni.

Én nem puhatalpút vettem

2010. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert lehet x márkát akarsu, de a babéd lába nnem fo belemnni.=

mert lehet x márkát akarsz, de a babád lába nem fog belemenni


És otthonra tappancsos zoknit vettem, amikor járni kezdett, nyáron meg leginkább mezítláb volt kint és bent is.

előző

2010. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk is zokniban vagy mezítláb nyomta a Kiscsaj, de most már kéne valami cipő. 11 hós lesz lassan és a bútorok mellett már jó ideje lépeget, lassan elindul tán magától is. Valami jó kis őszi cipőt szeretnék, amiben kint is próbálkozhat, bentre meg egy szandált, de totál tanácstalan vagyok.
2010. szept. 12. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


ezek tartják a bokát is, és puha bőrből készült cipők, kifejezetten első cipőnek.

2010. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés, de honnét tudom mekkora a Pici lábának mérete?
2010. szept. 12. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk van ez is az is, most hogy jön az ősz, szerintem kintre kevés lesz a puhatalpú (nekünk nyáron pediped volt) a deichmann-ban vannak elég jó kis cipők, szerintem babával menjetek be, és húzd rá a kis lábára, elephanten stb. márkák vannak. Mi most 15 hónaposomnak nike cipőt vettük ott, én azt néztem hogy vízálló legyen, és hogy elég jól hajlik-e a talpa! Egyébként szerintem 11 hónapos babának 19-20 as lába lehet.
2010. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


itt a mérettáblázat, mérd meg a lábát és a linkek alapján meg tudod nézni, mekkora cipő kell

2010. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A láb méretet szerintem onnan tudod, ha centivel leméred a cipő belső talphosszát, majd a gyermekedre faladsz egy olyan zoknit, amit ősszel vagy télen rá akasz kint adni, és hozzá adsz egy centit. Így nem csak abban a hónapban fogja tudni hordani, amikor megveszed. Lakásban a pediped cipők remekek, de én inkább a zoknit szeretem csúszásgátló szilikon talppal. Kintre gumitalpú viszonylag hajlékonyabb cipőt vettem, magasabb szárral. És ügyesen kavar benne.
2010. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Felpróbálás nélkül ne vegyél cipőt, mi a lányomnál 5 fajtát felpróbátattunk vele, mire az egyik jó lett.

Én Siestát vettem.

2010. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!