Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőkérdés. Milyet adjak a...

Cipőkérdés. Milyet adjak a lábára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudna valaki segíteni kiscipő kérdésben?Valahol láttam egy oldalt,csak nem mentettem el,elfelejtettem,és ott 1900Ftért van leárazva bőrcipő webshopban.Vagy aki tudna küldeni linket ahonnan lehet vásárolni,és megbízható is.Érdekelne több márka is ha lehetséges,pl Elefanten,Siesta,stb.. Köszönöm szépen előre is!
2010. febr. 25. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én teszveszen és vaterán szoktam venni siestát, assot, lineát, clarks-ot 3-4000ért ki lehet fogni teljesen újszerűeket. Ha most kezd járni nagyon ajánlom a clarks first step cipőket, nagyon puhák, hajlékony talpúak, kívül-belül bőr kiscipők, betéttel.


17 hós kislány anyukája

2010. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok beregisztrálva oda,és nem is szeretnék egyéb okból :/// De azért köszönöm.
2010. febr. 25. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolsz:

[link]

Ez puhatalpú kiscipő, nem tudom, hogy a babád mennyi idős, én a 8 hós kislányomnak innen rendeltem cipőcskét, pont ma kaptuk meg és tündéri. :) Szerintem első kiscipőnek ideális, és ennél olcsóbbat úgysem kapsz.

2010. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. elfelejtettem: Még ki sem fizettem a cipőt és ma jött meg postán. Úgyhogy abszolút megbízható. :)
2010. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igeen!!Ez az!!!Tényleg 1900 Ft? :)
2010. febr. 25. 22:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy innen hogyan kell rendelni?Regisztrálni kell,vagy hogyan?Bocsánat,de elég kezdő vagyok én ilyenbe:)
2010. febr. 25. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Megírom neked a részleteket privát üzenetben az e-mail címedre. (A)
2010. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!