Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszitek észtre ha a...

Hogyan veszitek észtre ha a babátoknak tejalegiája van___?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az én kislányomnál is ez volt a helyzet, kb. ő is ennyi idős lehetett, amikor elkezdtük a tápszert kiegészítésként. Kiömlött az arcán, a nyakán, a hasán, hátán. Elvittük dokihoz, azt mondta érzékeny a bőre. Pár nap múlva jöttem rá, hogy a Jonhson babasampon mintával mostam a haját (pedig a dokinőnk elmondta, hogy a gyógyszertári fürdetővel mossam a haját is, csak az én lányom nagy hajjal született és attól olyan zsíros volt a haja és elkezdtem samponnal mosni)Na szóval elhagytuk a sampont és pár nap múlva teljesen szép lett a bőre. Most már 4 hónapos és kb. hónapoja Gabi sampont használunk, azzal minden rendben.
2010. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer használtam a fiamnál johnson habfürdőt, és tiszta piros lett a szeme. Sok helyról hallottam, hogy a johnson sűrűn allergizál. Lehet, hogy valóban csak ez lehet a baj Nálatok is.
2010. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban az újszülötteket Johnsonnal fürdetik, na az én babám 3 naposan úgy nézett ki, hogy sírva fakadtam tőle. Persze minden babának hámlik ilyenkor kicsit a bőre, de nekem a fürdetőre allergiás lett, úgyhogy nagyon hámlott + tisztára kivörösödött foltokban. A gyerekorvoson látszott is, hogy kényelmetlenül érzi magát miatta (mivel nála kérdeztem rá, hogy mitől lehet ez), de utána már csak sima vízzel fürdették. 2 hetes korára teljesen rendbejött a bőre, de azért naggggyon durva élmény volt. Szóval, lehet nálatok is allergia akár.
2010. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is gázos volt,mikor használtuk a Johnson-nak a termékeit... Azóta is csak gyógyszertárival fürdetjük,meg mossuk a haját a kislányomnak.

Tényleg lehet hogy nálatok is ez van.. :(

(13 hónapos kislány anyuja)

Ja..és mi a Gabit se tudjuk használni sajnos.. :(

2010. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk hasgörcse volt a picinek, csak anyatejet kapott, és ha én ettem valamit, ami tejet tartalmazott, akkor kb. pontosan 24 óra múlva görcsölni kezdett a hasa 2-4 órán át üvöltött megállás nélkül. A szójával ugyanez.

Később, amikor már ő kezdett enni, ugyanez volt, ha becsúszott valami.

Orvos nem vizsgálta, mi Budapesten élünk, de itt két éves kor alatt nem csinálnak allergiavizsgálatot.

3 éves korára kinőtte!

2010. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!