Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszitek észtre ha a...

Hogyan veszitek észtre ha a babátoknak tejalegiája van___?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak gyanítani lehet. Fura szagú, színű kaka (zöldes), hasmenés (de az lehet sima tejcukorallergia is), sírás a hascsikarástól. A diagnózis viszont a doki dolga.
2010. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hasmenes, zoldes szeklet, esetleg borpir vagy kiutes
2010. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet a fentieken kívül még bőrkiütés, viszketés, súlygyarapodás megállása.
2010. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de megkérdezném, hogy a zöldes kaki mióta a tejallergia tünete? az én babámnak is az volt sokáig, már nem az, de ő is tejfehérje-allergiás. Viszont rengeteg helyen/embertől kérdeztem, hogy mitől lehet zöld a kakija, de senki nem említette a lehetséges allergiát.
2010. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak véres hasmenése volt, mindez hat hetesen.
2010. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiamnak pici pár kiütése van-volt :S
2010. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!bevallom most megvagyok ijedve...mert az én fiam 7 hetes,kb olyan 2 vagy 3 hete kap tápszert kiegészitésként...és neki is vannak a kisarcán patanás szerü kiütések el is vittem a dokihoz és irt fel neki egy krémet és 1 sampont{ami méreg drága volt:} mivel hogy lerös lehet a börének még a sampon{pedig csak jonsons termékekel használunk:}végülis nagyon jo a krém is meg a sampon is,már kezd vissza huzodni az arcán a kiütések...de én már kezdek aggodni!!!szerintetek most mitévö legyek????mert én külföldön élek,és itt a dokik nem élég körültekintöek sajnos...am neki nem zöld a kakija.elöre is köszi a segitséget!!!!!!!
2010. szept. 10. 00:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak csalánkiütései lettek és hányt, de ő már 6 hónapos volt. Előtte is tejallergia gyanús volt, mert csúnyán ekcémás volt a bőre (nem is ehettem tejterméket a szoptatás alatt).

Amikor 13 hónapos volt megpróbálkoztunk a joghurttal. A szája körül piros kiütései lettek, amik idővel elmúltak. A kórházban csináltak neki tejterhelést, már 25 ml tejtől csalánkiütései lettek. Most 20 hónapos és még mindig tejtermékmentes diétán van.

2010. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is tejallergiás voltam :) Aztán ilyen Danoninot kaptam sokat, és valahogy elmúlt :) És persze lehet, hogy ez csak egyéni, de most, 14 évesen nem szeretem a tejet. Lehet hogy ez azért van, mert kicsi koromban kaptam tejet, nem tudom, de most gyakorlatilag UTÁLOM. Max müzlivel, vagy ilyesmi, de még a kakaót sem bírom =)Nem akarlak megijeszteni, lehet, hogy ez csak az én egyéni válogatásom :)
2010. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányomnak hasmenése lett, igaz egy évesen, a rendes tej bevezetésekor.
2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!