Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol öltöztetitek, pelenkázzáto...

Hol öltöztetitek, pelenkázzátok nagyobbacska (18 hós) gyereketeket?

Figyelt kérdés

Az én lányom 18 hós, még nem tud menni, négykézlábas. Még mindig a pelenkázón szoktam öltöztetni, pelenkázni (ott van minden kéznél).

Ti hol szoktátok?


2022. jan. 27. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 2 éves, pelenkázó szekrényen pelenkázom és öltöztetem, ő sem ficereg és nekem is így a legkényelmesebb.

Kislányom másfél évesen azt mondta fél a pelenkázón, őt a földön vagy a kanapén intéztem.

2022. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2 evessel mi is hasznaljuk még elég gyakran a pelenkazot, de amikor nagyon vergődve ellenzi a pelenkazast, akkor inkább a földön csinálom.
2022. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csakis a foldon. Az enyem eletveszely miota elindult.
2022. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Csak a pelenkázón, hiszen azért van.

Attól, hogy van egy korszak amikor nem akar megmaradni még nem kell rögtön mást kitalálni. Igy mem szokja és tanulja meg hogy hol mit csinálunk.

Enyem is ilyen volt, fél évesen már állt, 8 honaposan ment, szóval nem az az egy helyben fekvős.

2 éves, még mindig ott pelenkázóm. Oda vagyok berendezkedve.

2022. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

Akkor te nagyon ügyes vagy,hogy oda szoktatod a gyerekedet mint egy kutyát.

Nekem kényelmesebb az ágyon,na és? A pelenkázó azért van,hogy ha neked állva ott kényelmes akkor ott csináld.

Bárhol máshol is lehet,csak egy pelus csere,nem állam vizsgázol s*ggtörlésből hogy nagyon rá kelljen készülni.🙄

2022. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!