Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol öltöztetitek, pelenkázzáto...

Hol öltöztetitek, pelenkázzátok nagyobbacska (18 hós) gyereketeket?

Figyelt kérdés

Az én lányom 18 hós, még nem tud menni, négykézlábas. Még mindig a pelenkázón szoktam öltöztetni, pelenkázni (ott van minden kéznél).

Ti hol szoktátok?


2022. jan. 27. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ott kényelmes, nem mindegy más hol csinálja.

Én az ágyon odakészülök es ott kényelmes, de van hogy a földön, kanapén kb bárhol?

2022. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne mozgékony, én is még azt használnám, az a legkényelmesebb magasságra is. De sajnos nem marad meg, én szőnyegen/ágyon csinálom, textil pelenkát leterítve.
2022. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17 hónapos lesz a lányom, a pelenkázó komódon pelenkázom és általában ott is öltöztetem. Ő szalad már, szóval szőnyegen esélytelen, hogy egy pillanatig is nyugton maradjon. Mivel megszokta, hogy a pelenkázón csináljuk ezeket, így ott gyorsan tudok végezni (természetesen bugyipelenkával, hogy haladjunk)
2022. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ott ahol épp utolerem. 😃😄
2022. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van pelenkázó alátétem,ahol esik ott puffan.Többnyire az ágyon.

De amikor kisebb volt is volt hogy nem kúsztam el a pelenkázóig,az csak egy kényelmi bútor.Valakinek állva kényelmesebb..


Nem mindig és nem mindenkinek voltak pelenkázó asztalai,ellenben pelenka volt,ott csinálod ahol épp jól esik vagy ahol lehetőség van.Nyáron egyszer kifolyt a pelusból a pisi a fiamon,félre álltam és tisztába tettem a babakocsiban egy padnál..Úgy forgattam,hogy ne lehessen bele látni,de nekem kényelmes legyen. :D

2022. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos, még a pelenkázón pelenkázom és többnyire ott is öltöztetem. Ez az egy hely ahol nyugodt. Minden máshonnan elszaladna, képtelensèg egy helyben tartani.

Ott minden kéznél van, kényelmes a magassága, plusz nem utolsó sorban a gyerek is szereti. Ameddig csak elfér rajta, addig így lesz.

2022. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Pelenkázón


2 éves


Nekem ott kényelmes..


A lassan 4 éveset is ott teszem rendbe.. ott segítek öltözni, körmötvágni..

2022. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Végig a pelenkázókomódot használtuk. Egészen 3 évig.
2022. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
A pelenkázót már elfelejthettük 1 éves kora körül, mert nem maradt meg rajta. A bútor mellett állva cseréltem neki pelenkát, közben játszott vagy esetleg a mesét nézte, de később már ahol éppen utol tudtam érni. A kisöccse már 10 hónaposan nem használta a pelenkázót (el is adtuk), őt is állva tudom pelenkázni (1 éves).
2022. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Pelenkacsere a pelenkázón, öltöztetni meg így menet közben, utána szaladva szoktuk :D 18 hónapos az én lányom is, voltak nehezebb időszakok a pelenkázásban, amikor úgy kellett valahogy ráhajtogatnom a pelust, hogy ő közben minden irányba tekergett és szaladt is, de átvészeltük. Lassan már remélem szobatisztul, és akkor legalább ez nem lesz kérdés.
2022. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!