Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Hallottátok, hogy...

Fontos! Hallottátok, hogy bevonták a forgalomból a VIGANTOLT?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 12:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Pár éve egyébként még nem gumis cseppentővel árulták, hanem olyan kis műanyag csőrőssel (amiből néha alig jön ki a csepp)

A nagyobbik lányom most 4 éves, de amíg nála használtuk, mindig olyan műanyag kupakos volt. Meg is lepődtem tavaly, amikor a kicsinek megvettük, hogy már gumis pipettás. Mondjuk én örültem neki, könnyebb bánni vele.

2010. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Jövő héten megyünk egy éves statuszra.Rákérdezek a dokinál.Na, erre kíváncsi vagyok.

Nálunk miért nem mondta be a tv?

Bár ha nem káros, akkor miért ne adnám neki, ha amúgy muszáj?

2010. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Na, én elolvastam a cikket! Abban az szerepel, hogy a szennyeződés nem mérgező, az egészségre nincs káros hatása. Magát az intézkedést is csak megelőző céllal rendelték el.
2010. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a d vitamin tabletta.Minden nap 1 szemet lek picivízben feloldani,és kiskanállal beadni a babának.A fiam is egy kiskanálnyi vízben kapja.Semmi gond vele....
2010. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
tabletta nem keserű?
2010. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megkóstoltam, semmi íze nincs.
2010. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekünk még megvan a tavasszal vett üveg, megnéztem, és nem műanyag, hanem üveg cseppentője van. Lehet, hogy itthon már csak ilyen van!
2010. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Tegnap irattam fel Vigantolt a kisfiamnak, már ki is váltottam és műanyagos a cseppentője...
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2010. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

14.25 vagyok.

14.32.A tabletta nem keserü,hanem édeskés.A lányom is ezt kapta.A neve Vigantoletten 500 I.E.a fiam is megissza a kiskaálból zokszó nélkül.Vízben pillanatok alatt oldódik,pl.almalében nehezebben.De a víz tökéletes....

2010. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!